Alíkovina

Swapování

vydáno  •  Alík · Volný čas doma · Čtenáři píší Alíkoviny
Už jste někdy zkoušeli swapovat? Já už dvakrát a vždycky jsem byla moc spokojená. Jednou jsem swapovala s jednou kamarádkou a přímo jsme si balíčky osobně předaly a podruhé jsem si našla holčinu přes skupinu na Facebooku a balíčky jsme si poslaly.

Dárkové balení plenkového dortu pro kluka., © www.babycake.cz

Pro ty, kdo o swapu nikdy neslyšeli: Co je to swap? Swap je balíček s překvapením, který si můžeš vyměnit s kýmkoli na světě. Záleží jen na tobě, jestli se domluvíš na swapu s kosmetikou, dobrotami nebo třeba knížkami. Dohodnete se na ceně, za kterou každý nakoupíte pro toho druhého dárečky, zabalíte a pošlete. A pak už se jen radujete z překvapení, které pro vás ten druhý vybral.

Kde najít někoho na swap? Existuje stránka swaplace.com, na které se zaregistruješ a domluvíš se s kýmkoliv na nějakém swapu. Nebo existuje spoustu skupin na Facebooku, které se na swapy zaměřují.

Také můžeš zkusit oslovit přímo nějakou svou oblíbenou bloggerku nebo youtuberku a nebo, a to je nejjednodušší možnost, se domluv se svojí kamarádkou a můžete si balíčky dokonce předat osobně a ušetříte za poštovné.

Jak už jsem řekla, já to zkusila a swapování mě moc baví. Strašně ráda dávám lidem dárky a dělám jim radost, takže to je přesně něco pro mě. A co vy? Už jste to někdy zkoušeli nebo to aspoň plánujete zkusit?

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (7)

Příspěvek z 15. února 2015 ve 21:07.
Hvezdicka-9 v něm napsala:

super

Swapovat už jsem zkoušela, taky přes swaplace, s jednou super holčinou :) balíček jsme si předali a byla jsem šťastná z těch dárků! :) rozhodně to stojí za to zkusit :)

Příspěvek z 7. února 2015 ve 21:58.
Kristka01 v něm napsala:

Reakce na Klárušák:

Asi na tý stránce http://swaplace.com/ 16

Příspěvek z 7. února 2015 ve 20:10.
Myšnevěřící v něm napsala:

Co na to rodiče?

Když jsem se o tom mamce zmínila, řekla výslovně NE! Asi to budu muset zkusit bez jejího souhlasu :/