Alíkovina

Tábor je nejlepší věc prázdnin

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Kamarádi
Už od svých 8 let jezdím na tábor s naším bývalým ředitelem školy. A je to ta nejlepší věc co se dá o prázdninách dělat , alespoň pro mě.

Obytná dodávka Pegas během táboření, © Dípa Vasudéva Dás

Jezdila jsem i na jiné tábory, asi do mých 11 let . Neříkám, že ten druhý byl špatný. Také jsem se nenudila. Párkrát jsme večer byli u táboráku, hráli jsme celotáborovku. 

Ale s naším bývalým ředitelem je to prostě lepší. Má velký smysl pro humor, dělá si z nás legraci. Jezdí s námi na kolech a vždycky ještě s ostatními vedoucími připraví skvělou stezku odvahy.

Když si s sebou nevezmeme kartáček na zuby, tak kvůli nám jede do města a koupí nám ho. A navíc tam mám kamarády z naší školy. Celotáborová hra je pro mne snad to nejlepší, co může být .

Třeba si ve dvojici házíme syrovým vajíčkem, kdo dohodí nejdál. Běháme pro vodu, kterou lijeme do kbelíku a když je plný, polijeme vodou kapitána týmu, který prohrál. Nebo se přetahujeme a poražené stáhneme do bahna v místě, kde je trochu odhrabaná hlína a kde se proto vytvoří skvělé bahno.

A každý druhý den máme diskotéku se světelnými efekty. Když tancujeme, můžeme zůstat vzhůru i do 11 večer. Polední klid je taky dobrá věc, ale v našem případě polední neklid. Když je velké teplo, tak třeba někoho napadne polévat se vodou. Takže jdete nevinně na wc a najednou jste celí mokří.

A navíc poznáte nové super kamarády se kterými se můžete stýkat i po táboře nebo táborovou lásku, která vám zpříjemní celý pobyt. A hlavně vám v srdci zůstanou skvělé vzpomínky .

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 26. listopadu 2013 ve 20:54.
martas900 v něm napsal:

Na tabor nechcu

Nemam tam kamose 2727 a ani neznam ostatni14