Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Tábory

  vydáno  •  volný čas venku
  Tábor je ta nejlepší věc, co mě v životě mohla potkat.

  Letní tábory, tábor, skaut, adrenalin, stanování, příroda, samostatné obrazem, © MAFRA

  Poprvé jsem na táboře byla, když mi bylo 8. Máme známé z Brna a ti mi navrhli, jestli s nimi nechci na tábor. No tak jsem na to kývla a za 2 týdny jsem vyrážela. Byla tam sranda a našla jsem si kamarády, se kterými jezdíme na tábory až do teď.

  Každý rok to byla děsná sranda, ale letos to bylo nejlepší. Změnili jsme tábořiště, byli jsme na Baldě u Poličky. Krásné prostředí, hned jak jsme tam přijeli, tak jsem věděla, že to bude super. S kamarádkou jsme si vybrali stan a kecaly jsme a najednou bouřka a vtom nám najednou začalo téct do stanu. Evakuovaly jsme se ke dvěma kamarádkám, ale musely jsme pak každá do jiného stanu. Ale nebyly jsme nešťastné kdepak. Akorát jsme se smály a smály.

  Pak nám koupili plachtu na stan a my jsme se přestěhovaly zpět, takže to bylo v pohodě. Užili jsme si spoustu zábavy, program byl promakaný fakt super. Strašně rádi jsme pomáhali vedoucím, byli jsme nešťastní, když jsme nemohli pomoct.I umývání nádobí jsme si užívali. Jak určitě víte, tak nádobí umývá služební oddíl, ale vždycky jsme šli pomáhat, i když jsme neměli službu. My čtyři kámošky jsme byli pořád spolu, vůbec jsme se nerozdělovaly (dokonce i když jsme šly na záchod). Byli jsme takoví miláčci a zároveň retardi tábora.

  Když jsme křičeli na celou Baldu, tak nám vedoucí nevynadali, naopak smáli se s námi. U posledního táboráku jsme si říkali své pocity z tábora a jedna vedoucí řekla, že když šla po louce, tak slyšela jen dětský smích. To mě tak dojalo, že mně tekly slzy.

  Když jsme pak odjížděli, tak jsme strašně brečeli, protože se vidíme takhle všichni jen jednou za rok. Jsou sice plus tábory, to je o podzimních prázdninách, ale tam se nás sejde tak půlka a není to ono. Kdybych si měla vybrat mezi dovolenou na Hawaii a táborem, tak si určitě vyberu tábor. Pokud smích prodlužuje život, tak já asi budu nesmrtelná.

  Autorka: (13 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 25. srpna 2016 v 18:07.
  Spirit006 v něm napsala:

  Reakce na rostanda:

  Já taky nikdy nebyla na táboře a ani nechci, nemam na to kámoše 1111

  Příspěvek z 20. srpna 2016 v 16:09.
  irisinka8 v něm napsala:

  Reakce na meribera:

  no konečně se najde někdo kdo by si taky vybral tábor :DD TÁBOR JE PROSTĚ MOJE DRUHÁ RODINA1010

  Příspěvek z 17. srpna 2016 v 11:54.
  meribera v něm napsala:

  Já jezdím na tábory se skautem je to to nejlepší věc oprázdninách


  A máš pravdu taky bych si vybrala tábor