Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Tábory jsou hloupost. Nikdy na žádný nepojedu!

  vydáno  •  Prázdniny · Léto
  Slova uvedená v titulku jsem si říkala až do letoška. Nakonec jsem svůj názor zcela změnila. Nejen, že mě začaly kamarádky přemlouvat ať jedu s nimi, ale sama jsem čala být zvědavá, jaké to na táboře je. Prostě zvědavost zvítězila.

  Pro zábavu nepotřebujete nic složitého. Stačí jeden tenisový míček., © archiv Opravdu dobrý tábor

  A to i přesto, že jsem nikdy nechtěla jet daleko od domova. Začalo to lyžákem, školou v přírodě postupně na jeden týden. Do odjezdu na tábor mi už zbývá jen pár dní. Docela se bojím, protože pojedu poprvé. Ale všechno je přece jednou poprvé.

  Ono se řekne: nestyď se

  Například na škole v přírodě byla diskotéka. Jenže já se styděla a tak jsem seděla na židli jako přikovaná. Když mě přece jen jedna kamarádka vytáhla na parket, byla jsem jako zmrzlá. To je právě ono. Nyní si říkám, že jsem si to měla pořádně užít. Někdy je to ale těžké, když jste v takové situaci, myslet dopředu.

  Teď na táboře bude taky diskotéka. Tak jsem si už dopředu řekla, že toho využiju a konečně si pořádně užiju. Vždyť je to nádhera pořádně se "odvázat". Doma přece takové příležitosti moc nemáte a přece jenom: na parketu se skoro ztratíte a navíc tančí skoro všichni. Umíš, neumíš, je to jedno. Prostě pořádně vylít svou energii.

  Kanadská noc

  Určitě jste už slyšeli o kanadské noci. Kdo o tom ale přece neslyšel, tak vám to vysvětlím. Jednoduše: tato "akce" se provádí v noci, když všichni spí. Vybereš si jednoho spícího, klidně i potom všechny  a různě ho po obličeji pomaluješ. Je jedno jak, ve fantazii se meze nekladou.

  Potom až se ráno vzbudí, asi ho raní mrtvice. Hlavně se to musí provádět potichu a co nejcitlivěji, jinak se vzbudí a všimne si toho. Obyčejně se to provádí poslední noc na táboře, aby se to pak nemohlo oplatit.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (72)

  Příspěvek z 26. října 2009 v 10:31.
  TerkaL v něm napsal:

  Reakce na TerkaL:

  Tak na tom táboře se mi líbilo!!!!! Bylo to fajn!!! kukni na www.kometa.cz

  Příspěvek z 12. srpna 2009 ve 12:25.
  2piskoty v něm napsala:

  kanadská noc

  U nás ji zrušili.

  Příspěvek z 9. srpna 2009 ve 14:17.
  Soňčas v něm napsal:

  Reakce na Soňčas:

  jo ae byla sem pres jednu noc na skolnim vylete tak to bylo uza 252525 ae zadny tejdny nn to neni na me fakt nn55