Diskuze k Alíkovině
« Přejít na článekTajemství školy, ve které se něco stalo
Prodleva 10 dní.
Příspěvek z 2. června ve 21:54.
Má bych se zaručil že je to od AI, možná drobná úprava ale AI. Už to mám i ověřené přes kontrolní nástroj
Příspěvek z 2. června ve 13:54, upravený po 8 minutách.
Asi bych měl brát v potaz věk autorky.... ale....
Článek na mě působí jako úvodní kapitola knížky, která píše o nějakém velmi mysteriozním příběhu - ta atmosféra by se dala krájet, je to hezky popisné... akorát... tam jaksi chybí ten příběh. Je to jen atmosféra bez ničeho dalšího.
Totéž jsem si říkal už u článku Tajemství noční školy a strážce s fialovýma očima - těšil sem se, že tohle je pokračování a že teď už se začne něco dít. Ale ono ne.
Myslím, že by bylo fér uvést „za pomoci AI“.

