Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Diskuze k Alíkovině

    « Přejít na článek

    Tajemství školy, ve které se něco stalo

    Nový příspěvek do diskuze:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 2. června ve 21:54.
    Houmák v něm napsal:

    Má bych se zaručil že je to od AI, možná drobná úprava ale AI. Už to mám i ověřené přes kontrolní nástroj

    Příspěvek z 2. června ve 13:54, upravený po 8 minutách.
    YOYO v něm napsal:

    Asi bych měl brát v potaz věk autorky.... ale....

    Článek na mě působí jako úvodní kapitola knížky, která píše o nějakém velmi mysteriozním příběhu - ta atmosféra by se dala krájet, je to hezky popisné... akorát... tam jaksi chybí ten příběh. Je to jen atmosféra bez ničeho dalšího.

    Totéž jsem si říkal už u článku Tajemství noční školy a strážce s fialovýma očima - těšil sem se, že tohle je pokračování a že teď už se začne něco dít. Ale ono ne. :-(

    Myslím, že by bylo fér uvést „za pomoci AI“.