Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Takový je život...

  vydáno  •  Vztahy
  Už ve školce jsem měla nejlepší kamarádku. Řekly jsme spolu první slůvko, udělaly první krůček a hrály si od rána do večera.

  Tuto sezónu ovládly jasné barvy. Kluci se mohou těšit na jasně červenou a oranžovou, trávově zelenou či modrou. Holčičky mají větší výběr. Čeká je fialová, výrazně růžová, tyrkysová, červená a mnoho zdobných prvků., © Lindex

  A přišlo to, na co jsme se obě hrozně těšily. První den jsme spolu šly do školy a sedly si vedle sebe. Tento vztah přetrval celou první třídu a pak jsme nastoupily do druhé.

  Jenže pak se něco změnilo. Já skončila sama v jednolavici a ona obklopena kamarády na druhé straně třídy. Stále se to zhoršovalo a já byla čím dál víc sama.

  Po nějaké době bylo učení čím dál těžší. Já byla žádaná jak nikdy, každý však chtěl jenom rady a nikdo se se mnou doopravdy nekamarádil. Škola mi docela šla a tak jsem se rozhodla pro přijímací zkoušky na gymnázium a povedlo se.

  Nemůžu však říct, že je mi tu dobře. Kamarády stále nemám. Holky jenom lítají za kluky a řeší, jak mají nalakované nehty a kluci mě zase berou jako něco podřadného. Asi jako žárovku.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 1. března 2015 v 11:49.
  Oríšek v něm napsala:

  Reakce na PejsekNelinka:

  Moc děkuji. Už jsem ani nemyslela, že mi někdo odpoví. 21

  Příspěvek z 28. února 2015 ve 13:36.
  NatyLB v něm napsala:

  Já se bavím i s učitelkami

  Já s mojí partičkou jsme strašní smíškové a tak když o přestávkách jdeme po chodbě s výtlemem, učitelky se usmívají a povídají si s námi. Zbožňuju je jsou jako moje rodina, tety, kamarádky. Dělají s námi blbosti, někdy chytají záchvaty smíchu až k slzám. A my tam stojíme ony naproti nám všichni takovej výtlem ony brečí, my popadáme dech prostě zvláštní pohled. 101010102525252524242424242121212121

  Příspěvek z 27. února 2015 ve 20:22.
  PejsekNelinka v něm napsala:

  Reakce na Oríšek:

  Jak je těžký se dostat na gympl? No, tak určitě podle toho, na který gympl chceš a jak moc velký je tam nátřesk. 16
  Kdyžtak napiš do pošty - pokecáme.