Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Tanec: Každý tanec je o pocitech.

  vydáno  •  sport · tanec · kamarádství
  Je o energii a životní síle a je to jedna z nejsvobodnějších aktivit, kterou můžeme provozovat. Nikdy nezahoď to, po čem toužíš.

  K tančení mě přivedla moje sestřenka Michalka. Bylo nám šest let. Moc rády jsme spolu tančily, ona navíc chtěla chodit do tanečních. Její mamka pracuje v Atlasu Přerov a tak Míšu přihlásila tam, do skupiny Hedvičky B.

  Míša chtěla, abych tančila taky a tak já jsem do toho šla. Teď už vím, že jsem se rozhodla dobře. Přišly jsme na první trénink a můj první dojem byl - utrpení. Ať už to skončí, prosím.

  Ale nakonec trénink dopadl dobře. Měly jsme velmi hodnou trenérku. Asi tak po pěti trénincích jsem už chtěla nadobro skončit s tancem. Na další tréninky jsem chodila jen z donucení. Mamka mi řekla: "Už jsme zaplatili, rok to vydržíš!"

  Tak jsem si nějak zvykla. Zvykla jsem si natolik, že jsem tam chtěla tančit i druhý rok. Tak jsem tančila dál. Po dvou letech nás obě trenérka chtěla dát do pokročilejší taneční skupiny: Hedvičky A.

  Měla jsem trému z toho, že budu tančit mezi lepšími, než jsme my. Ale i přes trému jsem to zvládla a šla jsem tam. Byla jsem šťastná, že můžu tančit v té lepší skupině, která vyhrávala na téměř každé taneční soutěži 1.místo.

  V Hedvičkách A nás měla trenérka Nikča. Hned první trénink nás seznámila s ostatními. Po třech letech v Hedvičkách A mi bylo 11 let, to už jsem musela jít do větší a náročnější taneční skupiny: Hedvínie A. Moc se mi tam nechtělo, protože jsem v Hedvičkách A poznala další super holky: Klárku, Haničku a její mladší sestru Evičku, Leonku a její mladší sestru Simonku, Áďu, Sisinku a Lucinku. Moc ráda na tuhle skupinku vzpomínám.

  Ale tančit jsem chtěla dál a tak jsem šla do Hedvinií A, s některými tančím ještě teď v Hedviniích A.  V této taneční skupině nás vede trenér Marťa. Je to opět o dost těžší skupina, ale jinak v pohodě. Až dodnes tančím se sestřenkou, která mě k tomu přivedla. 

  Jsem moc ráda že jsem to nevzdala.
  Vždycky jsem milovala, miluju a budu milovat TANEC.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Elenda v něm napsala:

  Taky

  Ahoj! Taky mám tanec ráda!!

  IvčaH v něm napsala:

  Reakce na Matykule:

  Děkuju mooc! 16 25

  Příspěvek z 16. listopadu 2013 v 7:41.
  Matykule v něm napsala:

  Hezkej článek ! Přeji ti hodně úspěchů a ať ti tancování vydrží4421