Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Ten nešťastný rozvod

  vydáno  •  Vztahy
  Kdo by neznal rozvod. Určitě znáte někoho, kdo nemá rodiče spolu. Možná jsi to i ty.

  Ty jsi sem chtěla jet, já ne. Myslíš, že jsem si nevšimla, jak koukáš po té ženské? Fuj, tomuhle tady říkají pivo? Znáte ty věty? A neříkejte, prosím, že jste se při společném cestování s partnerem či partnerkou nikdy nepohádali., © MAFRA

  Lidí, kteří se rozvedli nebo rozvádějí, stále přibývá a tak přibývá i nešťastných dětí. Myslím, že každý si přeje mít rodiče spolu. Moji rodiče se rozvedli teprve nedávno. Nesu to hodně těžce, ale co s tím mám dělat. 

  Jsem týden u mámy a týden u táty, říká se tomu střídavá péče. Střídavá péče je na nic. Nezvyknete si. Představte si, že se třeba taťka odstěhoval do jiného města. Špatný příklad. Tak třeba máma vás bude hýčkat, udělá vše, co vám na očích uvidí a u táty budete věčně sami. Zkuste si to. Ale jestli máte oba dva rodiče stejně rádi a nebude to výrazný rozdíl, asi to zvládnete lépe. 

  Většina dětí vidí svého druhého rodiče jednou za 14 dní. To znám taky. Už se nemůžete dočkat, až půjdete za taťkou nebo mamkou. Moc si neužijete toho druhého rodiče. Podle sebe si myslím, že většina dětí pak má radši toho, s kým žije. Tedy asi maminky.

  Navíc tátovi vyčítám, že odešel. Odešel, proto za to on může. Ne, můžou za to oba. Já to sice mozkem chápu, ale stejně mám mámu radši.

  Važte si toho, že máte doma oba rodiče.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 21. dubna 2015 v 19:07.
  Alexania v něm napsala:

  Podobný problém

  Ahoj, Tvůj článek je působivý, ale třeba zrovna já, a určitě i dost dalších lidí vidí svého druhého rodiče zřídkakdy. Já jsem třeba naposledy svého tátu viděla po Váočních svátcích na pár dní. Sice jsme se měli vídat každný měsíc, ale pořád to nějak bohužel nevychází.......

  Příspěvek z 21. dubna 2015 ve 13:47.
  HERMIONY v něm napsal:

  jojo

  Rozvody17

  Příspěvek z 21. dubna 2015 ve 12:56.
  lucicarna v něm napsala:

  6 a smutek

  v 6 rozvod mích 27272727