Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Ten pocit když....

  vydáno  •  Vztahy
  Ten pocit, když sedíš a díváš se z okna ven. Díváš se na ulici. Ulici, která je plná šťastných lidí. Lidí, kteří se ničím netrápí. Nebo to alespoň není vidět, protože své problémy schovávají za úsměv. Představuješ si, že jsi také šťastný. Ale přitom nejsi. Do uší ti hraje smutná písnička a přemýšlíš, cos udělal špatně. Proč se stalo to, co se stalo. Přemýšlíš, jak bys vše vrátil.

  Kvasinková infekce může znepříjemnit život i mužům., © Alík

  Vybavuješ si kousky vašich zpráv. Chvíle, které jsi prožil s ní. Ten pocit, kdy jsi věděl, že na tobě někomu záleží. Že tě má někdo opravdu rád. Když sis naivně myslel, že to, co právě prožíváš, nikdy neskončí. Když jsi věřil všemu, co říká.

  Když sis dělal naděje, které ani neexistují. Když se ti svěřovala a snažil ses jí pomoct, i když tě to vnitřně zabíjelo. Když ti nevadilo chodit pozdě spát, brzo vsávat. Jen abys mohl být s ní. Když bys pro ni vše obětoval. 

  Když si uvědomíš, že je to minulost. Minulost, která tě dělala tak šťastným člověkem. Minulost, kterou nevrátíš. Nemůžeš s tím nic dělat.

  Jen sedíš a díváš se na ulici, která je už prázdná. Když se díváš, jak sníh padá na zem. Na zem ulice, na které bylo ještě před chvílí tolik lidí. Šťastných lidí. Jsou pryč. Stejně jako vše, co jsi prožil. Prožil a nemělo to skončit. Nechtěl jsi, aby to skončilo a ani sis nepřipouštěl, že by to někdy mohlo skončit.

  Když si uvědomíš, že to pro tebe tolik znamenalo. Když už jen cítíš, jak ti po tváři teče slza. Slza plná emocí. Slza, kterou nezastavíš a ani nechceš. Protože víš, že je to něco, co už tvé srdce neuneslo...

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 30. dubna 2015 ve 21:09.
  anicka v něm napsala:

  souhlas

  souhlasím s tvoji verzi dobře podané ES44palec nahoru!!!!!!!!!!!!Ale .......

  Příspěvek z 24. dubna 2015 v 17:05.
  ES v něm napsala:

  hodnocení

  Působivé, moc se mi to líbí - má to myšlenku a je to moc hezky napsané 4Vůbec nevadí, že se některá slova často opakují, protože jako celek to vyzní pěkně. 25