Alíkovina

Těšení na prázdniny

vydáno  •  Volný čas venku
Každý to určitě znáte. Těšíte se na Vánoce, na Velikonoce a v tomto případě na letní prázdniny. Říkáte si už ať jsou tu. Ale to těšení na klid od školy, na to, že pojedete na dovolenou a nebo na chatu je takové, že chcete aby byly prázdniny tady.

Nabídka táborů je velmi pestrá, kluky můžete poslat i na čistě chlapecký tábor., © archiv Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy

V posledních dnech před prázdninamy je docela příjemné se těšit na prázdniny a ptát se kamarádů a spolužáků co budou dělat o prázdninách. Dáváte si adresy, abyste si mohli poslat dopis či pohled.

Před vysvědčením jdete koupit paní učitelce kytičku nebo čokoládu za to, že to s vámi vydržela celý školní rok. A teď už máte všechno připravené a jdete spát. Ráno se vzbudíte a půjdete do školy pro vysvědčení a pak si řeknete už jsou prázdniny.

Prázdniny jsou na odpočinutí od nových látek v českém jazyku nabo v matematice. O prázdninách si zasportujete načerpáte energii do dalšího školního roku. Pak prázdniny utečou jako voda a budete vzpomínat jaké byly prázdniny. Budete si mít zase o čem povídat s kamarádkou nebo kamarádem.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 24. července 2009 v 19:13.
Embri v něm napsal:

My jeli do Řecka a zbytek prázdnin jsme u babičky.

Příspěvek z 6. července 2009 v 18:53.
Bajíček v něm napsal:

dddddddddddd

Už dávno jsou já pojedu brzo k moři jooooooooooooo.