Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Těšila jsem se na prázdniny, ale vůbec si je neužívám

  vydáno  •  Volný čas venku · Zdraví · Prázdniny · Léto
  Ve škole téměř každý říkal, jak chce prázdniny, a plánoval si, co bude s kamarády nebo s rodinou dělat. Nějak tak jsem to měla i já. Domlouvala jsem si koupaliště, chození ven, jízdy na koni i dovolenou s rodiči. Ale tohle všechno je fuč.

  zlomená noha, © Profimedia.cz

  Hned jak byl za námi poslední den školy, vyrazily jsem s kamarádkou na koupaliště. Bylo tam plno lidí, prostě hlava na hlavě. Nemohly jsme si najít místo na sluníčku, abychom se opálily. Tak jsme si lehly do stínu, i když jsme vůbec nechtěly. Šly jsem se převléct do kabinky a věci jsme si vzaly s sebou, aby nám je nikdo neukradl.  

  Když jsem vyšla ven, zjistila jsem, že nám někdo zabral místo a ručníky hodil za plot. Přijde vám to normální? Když vyšla kamarádka, šly jsme hledat další místo. Ale všechno bylo plné, tak jsme šly pryč. Vzaly jsme si ručníky a byly naštvané. Nakonec nás napadlo stavit se za mou sestřenicí Luckou. Mají na zahradě velký bazén.

  Lucka nám vytáhla lehátka a donesla jídlo a pití, protože jsme jí řekly, že máme žízeň a hlad. Když jsme se tam tak my tři holky opalovaly, Lucka dostala nápad, že bychom mohly vlézt do vody po žebříku, ale takovým způsobem, aby to bylo co nejvtipnější. První lezla Lucka. Dělala u toho bláznivé obličeje. Poté přišla na řadu moje kamarádka. Předváděla, že je baletka. A pak přišla řada na mne.

  Vůbec jsem nevěděla, co mám udělat. Nakonec mnee napadlo, že zahraju blázna. Pomalu jsem se blížila k žebříku, abych holky pořádně napnula. Už byly nedočkavé, tak jsem se trošku víc rozběhla. Jenže se mi zvrtla noha a co víc, nějak blbě jsem si na ni sedla. Šíleně jsem řvala. Holky zavolaly Lucčinýmu taťkovi, ten pro nás dojel a odvezl nás do nemocnice. 

  Tam mě vyšetřili a dali mi sádru. Mám ji až doteď, takže se celé dny doma nudím. Někdy se za mnou staví kamarádky a trochu se snažíme zabavit, ale jinak jsou tohle ty nejhorší prázdniny v mém životě.


  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (69)

  Příspěvek z 26. června 2013 v 19:53.
  Trecool v něm napsala:

  nebud smutná

  já zas jednou si roztrhla bradu a nejela na moji první školu v přírodě

  Příspěvek z 20. dubna 2013 ve 13:17.
  Tekoda v něm napsala:

  Reakce na gabriela515:

  Přesně, také jsme byla celkem 7 dnů s nohou v nemocnici o prázdninách a bohatě mi to stačilo. 13

  Příspěvek z 20. dubna 2013 ve 13:15.
  Tekoda v něm napsala:

  Nic si z toho nedělej.

  Byli jsme na tom stejně, na začátku června jsem si rozdrtila nohu - pád z koně. A měla jsem sádru do poloviny srpna, pak rehabilitace atd. Takže jediný kde jsme byla na prázdninách bylo 3 dny v kempu kde jsem začínala pomalu zase chodit. Taky jsem se těšila jak budu jezdit na koni, na výlety, blbnout a všechno možný, ale místo jsem byla pořád doma, když mi sundali sádru chodili jsme na koupák. Asi čtrnáct dní u babičky ještě se sádrou, to byla největší nuda, nemohla jsem si hrát se psem a ten pořád chtěl házet klacek a něco a já nemohla, a to ještě jsem chtěla s malým bratrancem, kterému teď bude rok jezdit na procházky, taky jsme nemohla jen ležet v posteli a nudit se. Aspoň , že za tebou kamarádky chodili za mnou ne, holky od koní se se mnou už nebaví a jiný nemám, takže jsem vlastně o všechny přišla. Už do toho oddílu nechodím a strašně mi chybí koně ani jsem se s nimi nerozloučila. Do teď hledám nějaký jiný oddíl, kde budu šťastná jako tam, ale už to bez nich nebude ono. Vzpomínky jsou pořád v hlavě, hodně jsem jezdila bez sedla. Co se dá dělat. Taky jsem měla stejně zkažený prázdniny jako ty, byli jsme na tom stejně. S pozdravem Terka. 25