Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Těšíte se na jarňáky?

  vydáno  •  Prázdniny · Zima
  Někdo už je měl, někdo ještě ne. Někdo se na ně hrozně těší a někdo je zase nechce. Co je to? Jsou to jarní prázdniny. Ano, už zase další prázdniny. Mám pocit, že máme pořád samé volno. Já jsem ještě jarní prázdniny neměla, ale musím se přiznat, že se na ně moc těším.

  Zima s MF DNES, Ještěd 2009, © archiv MF DNES

  I když mě škola baví, tak se přece jen na prázdniny těším víc. Budu je mít od pondělí 9. března až do neděle 15. března. Je to týden, ale to bohatě stačí.

  Když chodím týden do školy, tak to utíká strašně, ale strašně pomalu. Zato když mám prázdniny, týden uteče rychleji, než těch pět dní ve škole... Uteče to dřív, než se naděju. Já se na prázdniny nejvíc těším proto, že se konečně vyspím. Ale ono je to takhle: když ráno v 5 hodin vstávám do školy, tak se mi nechce a ještě bych spala. Zato když jsou prázdniny nebo sobota a neděle, vyskočím z postele třeba i v pět hodin ráno a spát se mi nechce. To je asi tím, že se těším.

  Jednou jsem tak šla do školy a za mnou nějaké dvě holky. Bavily se o tom, že ta jedna vstávala v sedm ráno a je strašně ospalá a ta druhá ji litovala. Já jsem samozřejmě měla sto chutí jim říct, že vstávám v pět ráno, ale nakonec jsem to neudělala.

  Vizitka autorky článku na Alíkovi 123a

  Další zajímavé články:

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (24)

  Příspěvek z 1. března 2009 v 15:43.
  123a v něm napsala:

  Reakce na Bajíček:

  Já jsem ten článek totiž poslala tak pozdě protože nám ještě jarnáky nezačli.Je to můj článek.

  Příspěvek z 28. února 2009 ve 12:10.
  Bajíček v něm napsal:

  nám už skončili

  nám už skončili to je škoda že jste ten článek dali až po jarních prázdninách13

  Příspěvek z 26. února 2009 v 18:40.
  rafa v něm napsal:

  Jarňáky už končí , škoda :-(

  To je škoda , ale poslední den prázdnin (neděle) strávím oslavou mích narozenin to je dobrý bude mi 9 let . ale tak nesmutněte škola je taky někdy dobrá když náhodou probíráte obor co vás zajímá tak zatím čau.25