Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  The Sims 3

  vydáno  •  volný čas doma · hry · informatika
  Dlouho jsem žila touto skvělou hrou nepolíbená a ve světě počítačových her tak míjela úžasnou věc. Pak mi jednoho dne kamarádka ukázala na svém počítači diamantově zelenou ikonku a mne pohltil Sims svět.

  The Sims 3 (PC), © Alík

  The sims 3 vznikla jako pokračování úspěšné série The Sims 2. Jedná se o hru, která jako první simuluje lidský život. Hra vznikla před více jak deseti lety.

  Ve hře se ocitáte jako pán města, které si upravíte podle svých představ. Začínáte s přednastaveným městem, které však můžete libovolně přetvářet, zastavovat a zase zbourat. Budovy si můžete sami vystavět anebo použít ty, které jsou již nastavené.

  Jakmile jste spokojeni s městem, začíná vytváření Simíka nebo rodiny Simíků. K dispozici do jedné rodiny máte osm míst, které smíte zaplnit libovolnými Simíky. V každé rodině však musí být nějaký dospělý, babička nebo dědeček, který by se staral o možné děti.

  Vybrat si můžete mezi batoletem, dítětem, teenagerem, mladým dospělým, dospělým a seniorem. Může to být muž či žena.

  Každému Simíkovi vymyslíte jméno, vyberete oblečení ze široké nabídky a pokud se vám žádné nebude líbit, můžete si navrhnout vlastní. K dispozici máte pestrou škálu různých vzorů, obrazců a textur. Vývojáři vám také dali do pléna kompletní barevné spektrum, takže vaší fantazii nic nestojí v cestě. Vše si můžete uložit a košile, kalhoty, sukýnky, šatičky, boty nebo i doplňky a pak je můžete použít i pro další Simíky a nebudete je muset opět vytvářet.

  Jako novinka od The Sims 2 tu máte možnost upravit kompletně Simíkův vzhled a to postavou a barvou kůže počínaje až po detaily na nosu konče. Dále mu můžete nanést make-up nebo nějaká tetování na obličej.

  Poslední třešničkou na dortu jsou povahové rysy a vlastnosti Simíka. Jakou barvu má rád, jaké jídlo a jakou hudbu. Můžete mu upravit hlas a také celý jeho charakter. Na výběr máte ze širokého spektra různých vlastností, mezi nimiž nechybí třeba: hodný, zlý, statečný, zbabělý, milovník přírody, ambiciózní, kuchař od přírody, spáč, lenoch, zlomyslný, sportovně nadaný, rodinný typ, romantik nebo kupříkladu umělecká duše.

  Je na vás, kolik špatných a kolik dobrých vlastností Simíkovi přidělíte, jeho život bude pestrý za každých okolností.

  Autoři dále vydali doplňující datadisky, které vám umožňují například cestovat do měst nebo na dovolenou.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (25)

  Ria02 v něm napsala:

  Otázka

  newíte někdo jak stáhnout the sims3 zadarmo na Windows 8.1 předem dík16

  Příspěvek ze 7. července 2014 ve 21:56.
  azralka v něm napsala:

  Začínajicí hrač

  Seznámila jsem se z tou to hrou před třemi měsíci a když jsem se podívala na youtube jak někdo hraje tu hru tak sem řekla:ta hra je moc moc dobrá.A hned po výzu sem dostala The sims luxusní bydlení od táty(to není vychlubovaní jen vám chci říct že ta hra je božžžíííííííííííííí1010101010101010

  BONBONNELI v něm napsala:

  ONO JE TO PLACENÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!14