Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  The Voice Česko Slovensko

  vydáno  •  Hudba

  Dnes vám budu psát o mém oblíbeném seriálu „The Voice Česko Slovensko“. Je to hudební soutěž, vysílaná na pokračování na televizních stanicích Nova a Markíza.

  The voice Česko slovensko, © Nova plus

  The Voice Česko Slovensko je třetí řada vysílaná v roce 2019 na TV Nova a Markíza.

  Do křesel koučů usedá Jana Kirschner, Vojtěch Dyk, Kali a Josef Vojtek. The Voice moderuje Tereza Kerndlová a Maria Čírová. Na následujících místech probíhaly castingy, někteří soutěžící mohli přijít i bez registrace. Koučové jsou otočeni zády před soutěžícími, když se některému kouči líbí hlas a písnička, stiskne tlačitko „chci tě“ a otočí se k němu. Když se otočí všichni koučové, může si soutěžící vybrat, ke kterému půjde. Když však tlačítko stiskne pouze jeden kouč, automaticky musí jít k němu.
  Soutěžící se mohli zaregistrovat do soutěže, ale i nemuseli, mohli přijít jen tak bez přihlášení. Teď už zahajovali soutěže, kdo ze soutěžících postoupí dál a kdo ne.
  Bylo jich celkem 51 soutěžících.

  Tým Pepy Vojtka
  - Jakub Moulis, Alexandra Nová, Adriana Bessogonov, Ladislav Korbel, John Boyd, Jana Nováková, Lukáš Vincler, Josef Fečo, Jan Nic, Patrik Zoul, Veronika Vráblová a Natalie Rotterová.

  Tým Jany Kirschner
  - Peter Juhas, Valentína Vlková, Michaela Husárová, Marek Pošta, Simona Maierová, Lukáš Zeman, Danny Leden, Terezia Čikošová, Milan Brigadoi a Alice Stehlíčková.

  Tým Kali
  - Annamaria Dalmeida, Diana Kalashová, Kristían Révay, Daniel Kapitán, Laura Wengova, Karolína Koleková, Monika Zatková, Nicole Matoušová, Aneta Suroviaková, Jaroslav Parči, Andrea Atyafiová a Sofiane Tadjine.

  Tým Vojtěcha Dyka
  - Eliška Urbanová, Markéta Chladová, Dominik Hanza, Valéria Polčová, František Honig, Adéla Husárová, Viktoriya Mischenko, Jaromír Bartoš, David Balog, Kristina Bednárová, Terezie Ondičová, Vojtěch Malchárek a Annette Kolková.

  K. O.
  Souboje byly celkem čtyři a utkali se každý soutěžící od jednoho kouče. Ten však rozhoduje, jestli půjde dál nebo půjde domů a nebo ho pošle do zóny ohrožení. Pokud se dostane do zóny ohrožení, tak jeden z některých koučů ho může ukrást k sobě do týmu.

  SOUBOJE
  V dalších kolech soutěže jsou soutěžící rozděleni do dvojic nebo trojic, podle svého kouče, kde proti sobě soupeří v jedné a té samé písní. Ze souboje může zvítězit jenom jeden vítěz, který pak jde do finálových kol.

  POSTOUPILI JEN 4
  Pak soupeřili proti sobě tito čtyři soutěžící: Peter Juhas, Annamária Dalmeido, Jakub Moulis a Eliška Urbanová, to však hlasovali diváci přes SMS.

  VÍTĚZ :
  - Annamária Dalmeido

  KOUČOVÉ
  Jana Kirschner
  29. 12. 1978, Martin
  Je slovenská zpěvačka. Roku 1999 vyhrála slavíka v anketě v kategorii zpěvačka roku. V dětství navštěvovala hodiny zpěvu a klavíru. Žije 7 roků s Angličanem.
  Partner Eddie Stevens
  Děti Yolana Yolanda Stevens a Matilda Janushka Stevens

  Vojtěch Dyk
  23. 7. 1985, Praha
  Je český zpěvák, hudebník a herec. Přes chlapecký sbor se dostal ke zpěvu.
  Základní jazykovou školu a lidovou školu umění navštěvoval v pražských Holešovicích, kde také vyrůstal. K divadlu se dostal v 15 letech. Je členem skupiny Nightwork. 1. května 2019 si vzal herečku Tatianu Vilhelmovou.
  Vojta měří 196 cm.

  Kali (Koloman Magyary)
  29. 12. 1982, Petržalka,Bratislava
  Jeho umělecké jméno je Kali. Je slovenský zpěvák a rapper.
  Od roku 2008 působí na hip-hopové scéně.
  15.2. 2019 se mu narodila krásná dcera, která se jmenuje Kornélia, zkráceně jí říkaji Nelly.

  Josef Vojtek
  21. 6. 1965, Teplice
  Je český muzikálový zpěvák skupiny Kabát. Je taky i muzikálový herec.
  Jako muzikálový herec vystupuje už mnoho let. V roce 2017 převzal cenu Thálie 2016. Roku 2006 si zahrál ve filmu „Jak se krotí krokodýli“. Roku 2011 účinkoval ve filmu v Peřině, kde si zahrál roli hospodského. Měří 186 cm.

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 26. června 2019 ve 13:12.
  marbo1212 v něm napsala:

  Michael1994 Jo vydíšto. Ani mě to netrklo ! Asi překlep

  Příspěvek z 26. června 2019 ve 12:14.
  Michael1994 v něm napsal:

  Máš tam u článku chybu.Jana Kirschner se narodila 29. 12. 1978, Martin.A ne jak tam máš v článku 21. 6. 1965, Teplice to tam máš stejný datum narození a kde se narodil Josef Vojtek to máš dobře ale u Jany Kirschner to tam máš chybu.Takže si to prosím dej opravit.

  Příspěvek z 26. června 2019 v 9:47.
  smejky225 v něm napsal:

  Nechápu, proč se na Alíkovi píše o takové blbosti, jako je tento „pořad“. Celkově to, co dávají na Nově stojí za starou bačkoru.O to více si myslím, že není třeba pořady Novy někde prezentovat.