Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Tintinova dobrodružství vás nezklamou

  vydáno  •  Kultura · Filmy
  V poslední době mě animované filmy velmi zklamaly, ale díky Tintinovi se můj názor změnil. Však kdo by neznal Tintina a jeho dobrodružství, která prožívá společně se svým zvířecím kamarádem Filutou? Mohli jsme se s ním setkat prostřednictví komiksových knížek nebo kresleného seriálu. Jenže teď byl natočen animovaný film.

  Z filmu Tintinova dobrodužství, © Falcon

  Fotogalerie

  Příběh začíná celkem nevinně, když Tintin koupí loď se třemi stěžni a padesáti děly. Najednou k němu přijde muž, že ji chce taky. Ale pozor, pozor. Patří už Tintinovi. Ten den loď Tintinovi někdo ukrade a Tintin se dozví, že ukrývá tajemství.

  Najednou se však ocitá i se svým zvířecím společníkem Filutou na lodi, kde potkává starého kapitána Haddocka, s nímž se pokusí tajemství lodi (či lodí?) rozluštit.

  Ve filmu, jehož režie se ujal Steven Spielberg, bylo hodně vtipů, které každého alespoň trochu pobaví. Kapitán Haddock se jako postava opravdu vydařil. Možná, že mi byl mnohem sympatičtější, než Tintin, protože Haddock skrýval u sebe v kapse vždy nějakou tu láhev whiskey a s ní i vtip. Samozřejmě je tam i hromada jiných úžasných postav, mezi něž řadím stoprocentně nešikovné a naivní detektivy Kadlece a Tkadlece.

  Rozhodně doporučuji vidět film ve 3D. Efekty byly určitě nadprůměrné a já si je užila. Věřte, nebudete litovat. Pokud chcete s rodinou prožít příjemné odpoledne, i když je venku nevlídno, neváhejte a zajeďte si na Tintina, po jehož boku se nachází vždy jeho věrný pes Filuta, bez kterého bychom si příběh představit ani nemohli.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (18)

  Příspěvek z 8. prosince 2011 v 16:40.
  saba v něm napsala:

  Reakce na chovatel:

  DRŽ JAZYK ZA ZUBY BYL JSI NA TOM????JESTLI NE,TAK NEKOMENTUJ A NEKAŽ NÁM NÁLADU!!!!!!!!!!!!JO!!161611112020 

  Příspěvek z 8. prosince 2011 v 16:38.
  saba v něm napsala:

  Reakce na Trecool:

  Neboj,určitě na tohle rodiče vezmou.1610716

  Příspěvek z 8. prosince 2011 v 16:36.
  saba v něm napsala:

  Reakce na klementice:

  Víš,co by za to daly děti v africe!!!Ti tam  každý den hledají kořínky jan aby,měli něco k snědku!!!5555333388811111120205