Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Tipy na aprílové žerty

  vydáno  •  Apríl

  „Nějaký brouk ti leze po zádech,“ zná asi každý, ale jak ještě lépe někoho nachytat 1. dubna?

  Účastnice prvního Mistrovství České republiky ve smíchu, které se odehrálo v rámci festivalu Academia film Olomouc v olomouckém kině Metropol., © MAFRA

  Prvního dubna je Apríl a vy si možná říkáte, jak někoho nachytat nebo si z něj udělat srandu. Sepsal jsem tedy pět tipů na aprílové žerty, kterými mě buď někdo nachytal nebo jsem to použil přímo já.

  1. Přilepit drobné k zemi

  Když jsem šel na Apríla domů, uviděl jsem před domem pár drobných na zemi, celkem mě to překvapilo a tak jsem chtěl si penízky vzít s sebou. Ale co to? Vůbec mi nešly ze země zvednout. Ségra si ze mě vystřelila tím, že zřejmě vteřinovým lepidlem peníze k zemi přilepila.:-D

  2. Nefunkční počítačová myš

  Když táta pracoval u počítače a na chvíli někam odešel, napadlo nás udělat si z něj trochu srandu tím, že mu zpod laserové myši k počítači dáme nálepku a myš se mu tedy nebude na obrazovce pohybovat. Opravdu to fungovalo, taťka vůbec netušil, co se stalo.:-)

  3. Cukr nebo sůl

  Co takhle nabídnout někomu z rodiny, že mu uděláte jeho oblíbenou kávu s cukrem, ale místo cukru použít sůl? Věřím, že se pobavíte při pozorování vašeho blízkého, jak pije kávu nebo čaj se solí, jako já.

  4. Po zahradě běhá velký pes!

  Jednou se mi stalo, že na mě mamka volala, že po zahradě běhá obří pes a chce se dostat dovnitř. Já jsem se v tu chvíli opravdu vystrašil, přiběhl jsem se podívat, ale když mi mamka řekla, že se jedná o vtip, uklidnil jsem se. ;-)

  5. „Naše třídní odchází“

  Přesně tuhle frázi jsem kdysi na Apríla oznámil mým spolužákům po telefonu a jejich reakce byly k nezaplacení. Zkuste to taky.:-D

  Pět tipů, jak někoho napálit na Apríla, máme za sebou, budu rád, když mi napíšete, jak se vám článek líbil nebo zda jste nějaký z žertíků vyzkoušeli.:->

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (32)

  Příspěvek z 3. dubna ve 23:26.
  JirkaBobik v něm napsal:

  Magda8: Jejdaaaaaaaa, to mě opravdu moc mrzí, Magdo. Kdo bude tento žertík chtít udělat, tak určitě venku a tam, kde to nevadí, že se případně povrch pod tím trošku poškodí. Věřím ale, že to dopadlo dobře a že podlaha poškozená není. Nebuď z toho smutná, Magdo;-)

  Příspěvek z 2. dubna v 16:00.
  Magda8 v něm napsala:

  Tak to s tou korunou jsem vyzkoušela. Možná by to skončilo líp, kdybych to nalepila někde venku...:-| Nalepila jsem to na chodbě. Mamka na mě vyjela že ničím podlahu, strašně se na mě naštvala ( nesnáší Apríla, myslí si že to je škodolibá blbost, což já vůbec nechápu) a skoro nám i Apríla zakázala slavit...;-( To ale není chyba toho vtipu.

  Příspěvek z 2. dubna v 15:22.
  Viki_show v něm napsala:

  Lékařský: mě normálně načíst jde..