Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Tlustá? Možná.

  vydáno  •  Vztahy
  Víte, každý z nás zná ten pocit, když se vám někdo posmívá. Určitě ano.

  Váha, obezita, © Shutterstock

  Určitě víte, že když se vám někdo posmívá, tak to není pěkné. Sice jsem nedopadla jako můj spolužák, ale jde to. Totiž tomu spolužákovi se posmívá přes půl školy (jsme malotřídka, takže je nás pouze 36). A mně se začali posmívat, že jsem tlustá a že vypadám jako bych byla těhotná, ale to se mně posmívali jen druháci.

  Mladším vše projde a my když něco uděláme, tak jsme za to potrestáni, ale druhákům projde vše. Fakt nespravedlivé. Ale později mně začali bolet stehna a tak jsem si řekla, že zhubnu. Jenže se to jednoduše řekne, ale co udělá? Bolest byla příšerná a já jsem si začala upravovat jídelníček. Odškrtla jsem brambůrky, přidala víc ovoce a zmenšila počet čokoládových tyčinek, hranolek a jídel z rychlého občerstvení.

  Jezdívali jsme s dědou a babičkou každou sobotu do Brna (do Olympie) a tam jsem si každý týden kupovala happy meal. K tomu ještě onemocněl děda (babi se bojí do Brna, protože lidi teď jezdí hrozně rychle a bez ohledu na zákony). No prakticky se dědovi jen zatočila hlava. To se mu v tu dobu každoročně stává, no takový zvyk. To mě tedy odstřihlo od těch tučných jídel, protože děda s ježděním prostě už přestal. Začala jsem si přidávat sportu a to v podobě více sportovních kroužků. A to mi zatím stačilo na udržení váhy.

  Pak jsem začala večer tančit na svou oblíbenou hudbu a to byl další krok, ale už jsem musela pít vodu nebo štávu jinak by to bylo vše na nic, ale šla jsem ještě dál. Pak tátova firma měla akci a já jsem tedy šla s mámou i tátou. Na té akci jsem potkala kámošky ze školy, které mají perfetkní postavu a já jsem měla na břiše tuk. Už to bylo lepší, než na začátku, ale nechala jsem si psát omluvenky do plavání, aby se mi ostatní neposmívali. No čas rychle ubíhal a končili kroužky a já jsem nevěděla co dál.

  Problém byl ve sportu a jak všichni známe, všichni jsme přes ty vedra líní. A co jde dál, je čas a já jsem potřebovala zhubnout do té doby, dokud nepřestoupím na novou školu. To byl průšvih. No ale i když se oblékáš stylově a posloucháš stylový písničky, tak to břicho tě pořád ponořuje do těch s kterýma se nikdo nekámoší.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (15)

  Příspěvek z 13. září 2018 ve 21:37.
  _kebaba_ v něm napsala:

  Hrozně divně napsaný článek. A opět chyby

  Příspěvek z 13. září 2018 ve 21:34.
  lékařský v něm napsal:

  Článek není dvakrát. Jen název + obrázek. Ale text je jiný

  Příspěvek z 13. září 2018 ve 20:56.
  číča800 v něm napsala:

  8-o8-o proč je tu ten článek 2×??8-o