Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  To byl ale trapas

  vydáno  •  Kamarádi

  Foto z filmu Spalovač mrtvol, © zlatasedesata.cz

  Stalo se to v době, kdy jsem chodila na základní školu, při týdenním ozdravném pobytu.

  Ubytování jsme měli zajištěné v menším hotelu vedle lesa. Spolu s lidmi ze školy tam s námi pobývali nějací turisté a pár zamilovaných Japonců.

  Na pokoji mi kamarádka řekla, že už zjistila, kam se vynáší odpadky. Přitom mi vyprávěla o novém filmu Spalovač mrtvol. V tu chvíli, což se mi pak vymstilo, jsem ji moc nevnímala. Byla jsem z cesty unavená a neměla jsem náladu. Nevím proč, ale asi po třech dnech jsem se začala shánět po místě, kam se vynáší odpadky.

  Vzpomněla jsem si na nedávný rozhovor s kamarádkou. Problém byl v tom, že jsem si z rozhovoru zapamatovala jen slovo odpadky a něco o spalování. Jelikož jsem pořád tápala kam s nimi, rozhodla jsem se, že nejjednodušší bude se zeptat. Vzápětí jsem se vydala na recepci, kde za pultem seděla postarší, mile vypadající paní. "Prosím vás, kde je tady spalovna odpadu?" ptám se jí. Paní se na mě divně podívala. Otázku jsem ji znovu zopakovala. Začala se neskutečně smát. Na recepci jsme však nebyly samy dvě, bylo tam mnoho lidí, kteří se chtěli na něco zeptat, nebo čekali na klíče od pokoje, apod. Ti se samozřejmě začali smát také, až se "za břicho popadali". Recepční zavolala svoji kolegyni, aby se s ní podělila o svůj nový vtipný zážitek. V tu chvíli mi to došlo, nejraději bych se propadla do země. A to hodně hluboko.

  Dnes se tomu už jen směji, a doufám, že se mi nic podobného nestane. Ale nejspíš doufám marně. Život je totiž řada průšvihů jdoucích za sebou v nepravidelných intervalech.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (18)

  Příspěvek z 3. dubna 2014 v 18:53.
  Andy_12 v něm napsala:

  Reakce na Ketrinka1:

  Já jsem většinou děsně naštvaná, ale pak to přejde a taky se směju :D

  Příspěvek z 2. dubna 2014 ve 20:21.
  Ketrinka1 v něm napsala:

  Reakce na čokoládaNina:

  222222222222222221212121212126262626252525

  Příspěvek z 2. dubna 2014 ve 20:19.
  Ketrinka1 v něm napsala:

  XDXD

  já mám taky takový časy trapasy-že by jste tomu nevěřili.XDXDXDa jak mě naštvou.2626212121