Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Toy Story 3: Příběh hraček - soutěžte o DVD

  vydáno  •  Filmy · Rodina · Hry, hračky
  Na stříbrné plátno se už potřetí vrací kovboj Woody, Buzz rakeťák a všechny ostatní, staré známé hračky. Chlapec Andy povyrostl a právě se chystá odjet na vysokou školu. Tam už se dětské hračky moc nehodí. Jenže co s nimi? A nezasloužila by si některá z nich, aby si ji vzal s sebou?

  © archiv

  Toy Story je ukázkovým příkladem toho, že za 15 let se toho může hodně změnit nejen v lidském životě, ale i ve výrobě filmů. Světovou premiéru měl třetí - tentokráte trojrozměrný - Příběh hraček ve starořeckém divadle v Taormině na Sicílii, kde zahájil 56. ročník místního mezinárodního filmového festivalu.

  Filmoví tvůrci čerpali z vlastních životních zkušeností. Režisér Lee Unrich si vzpomněl na to, jak omylem kdysi vyhodil své dětské hračky. Stačila chvíle nepozornosti při stěhování - uložil je do neoznačeného pytle na odpadky. Hrdinům příběhu se podaří zachránit od cesty na skládku.

  Vyhraj DVD

  V soutěži na serveru Alik.cz můžeš vyhrát jedno z pěti DVD Toy Story 3 - příběh hraček. Soutěž končí 31. října 2010 ve 22:00 hodin.

  Ale jak se později ukáže, jsou pro staré hračky ještě horší místa, než smetiště. Hrdinové příběhu se totiž ocitnou ve školce a to rovnou v oddělení batolat! Školka má sice krásný název Sluneční školka, ale pro hračky se brzo stává peklem. Místní děti zkoušejí, co všechno hračky vydrží.

  Drsné zacházení se hračkám ani trochu nelíbí a tak se rozhodnou utéct. Brzo však zjistí, že jsou v pasti a že to vůbec nebude snadné. Růžový plyšový medvěd Mazel, který voní po jahodách, má totiž všechno velmi důmyslně pod kontrolou.

  Ken a Barbie v animovaném 3D filmu Toy Story 3: Příběh hračekZ filmu Toy Story 3: Příběh hraček (medvěd Mazel)

  Kromě původních hrdinů se ve filmu objeví celá řada nových tváří, ať již plastových nebo plyšových. Například manekýn Ken, partner jako stvořený pro panenku Barbie, ježek v lacláčích Bodlinka. Abychom vás nepřipravili o napětí při sledování filmu, víc už prozrazovat nebudeme.

  PC hra k filmu Toy Story 3PC hra k filmu Toy Story 3

  PC hra k filmu Toy Story 3

  Krátce po filmové premiéře třetího příběhu Toy Story vychází i doprovodná hra. Je složená z řady desítek pestrých misí, které musí hlavní hrdinové splnit. Jednotlivé mise se nacházejí v otevřeném světě a je jen na hráči samotném, jaké pořadí úkolů si zvolí.

  Odměnou za splnění jednotlivých misí jsou různé bonusy jako například získávaní nových hraček, zlata, různých možností úpravy hraček jako jsou oblečení, různé účesy a podobné vychytávky. Hra je určena pro 1-2 hráče.

  DVD Toy Story 3 - příběh hraček

  DVD Toy Story 3 vychází 25. října 2010

  Kromě nového příběhu Buzze, Woodyho a jejich kamarádů na DVD uvidíte i plno bonusů, včetně Pixarova krátkého filmu Den a Noc, Příběh hraček 3 zrátka letí do nekonečna a ještě dál!, záznamy z misí Buzze Rakeťáka: Umění dobrodružství, historky ze studia. DVD a Blu-ray Combo Pack Toy Story 3 je v prodeji od 25. října.

  toy story - příběh hraček

  Původní film Toy Story: Příběh hraček se zapsal do filmové historie v roce 1995 tím, že se stal prvním celovečerním animovaným filmem vytvořeným pomocí počítače. Celých 77 minut animace čítající 1 561 záběrů, 76 postav, mezi nimiž byli lidé, hračky a jeden pes, bylo nakresleno rukou, ale animováno počítačem. Ze snímku se stal nejvýdělečnější film roku 1995 (tržby v USA dosáhly 192 milionů dolarů a celosvětově se vyšplhaly na 362 milionů dolarů).

  Film Toy Story: Příběh hraček byl nominován na tři Oskary a John Lasseter získal zvláštní Cenu Akademie za zásluhy, konkrétně za "inspirativní vedení týmu studia Pixar při tvorbě prvního celovečerního, počítačově animovaného filmu." Snímek byl Americkým filmovým institutem zařazen mezi 100 nejlepších amerických filmů.

  V roce 1999 se film "Toy Story 2: Příběh hraček" stal vůbec prvním filmem, který byl celý vytvořen a zpracován počítačem a promítán digitálně. Druhý díl překonal díl první v tržbách a stal se tak prvním pokračováním animovaného filmu, které vydělalo víc, než film původní. Snímek si získal přízeň kritiky i diváků a byl nominován na Oskara za nejlepší původní píseň a na dva Zlaté glóby, z nichž jeden získal za nejlepší film v kategorii komedie nebo muzikál.

  Další zajímavé články:

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (19)

  Příspěvek z 26. října 2010 ve 21:51.
  Sabrina29 v něm napsala:

  JjJÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJJJJ!!

  JÁ TO MÁM DOMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!21A JE TO UPA PRCÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ HEYYYYYY44444444444444444444444

  Příspěvek z 26. října 2010 ve 12:44.
  WendyVillFelton v něm napsal:

  http://wendy-vill-felton.blog.cz/

  http://wendy-vill-felton.blog.cz/

  Příspěvek z 25. října 2010 ve 13:44.
  Mery v něm napsala:

  Toy Story 3

  Vyděla jsem všechny 3 díly.21Je to snad nejlepší pohádka na světě1Je to prostě super1