Alíkoviny

Třetí ročník boje za lepší toalety pro školáky odstartoval

vydáno  v 14:00
Napadlo vás někdy, jak byste se cítili, kdybyste za sebou nemohli na toaletě zavřít dveře, nebo jste neměli k dispozici toaletní papír? S těmito problémy se denně setkávají malí školáci. Pokud vám tento stav není lhostejný, zapojte se do třetího ročníku projektu Domestos pro školy.
3. ročník hry Domestos pro školy

Autor fotky: Domestos

Cílem projektu je zlepšení hygienických podmínek ve školách a školkách, a to i díky maličkostem, které nejsou podmíněné financemi. Kromě zvelebení školního prostředí je pak motivací i peněžitá výhra pro školy a školky.

Rekonstrukce školních toalet

Výherní částka je určena primárně na rekonstrukci toalet.

První čtyři školy a čtyři školky získají také cenu ve zboží od partnerů projektu – Rako (keramické obklady) a Ravak (sanitární vybavení).

Dalších 100 škol a školek obdrží šek na produkty Domestos.

3. ročník hry Domestos pro školy

Ceny pro základní školy

  • 100 000 Kč pro dvě základní školy
  • 80 000 Kč pro dvě základní školy
  • 60 000 Kč pro čtyři základní školy

Ceny pro mateřské školy

  • 80 000 Kč pro dvě mateřské školy
  • 60 000 Kč pro dvě mateřské školy
  • 50 000 Kč pro čtyři mateřské školy

Na soutěžních stránkách domestosproskoly.cz již je v tuto chvíli zveřejněná první soutěžní aktivita s názvem „Pět hygienických pravidel“.

Na téže stránce budou v termínu od 22. 10. 2016 do 31. 12. 2016 postupně uveřejněny i další čtyři soutěžní aktivity. Aktivit tak bude celkem pět a jejich úkolem je především vylepšit prostředí toalet.

Pomoci mohou i rodiče

Pomoci však mohou i rodiče, a to jak hlasováním pro fotky vybrané školy, tak i nákupem výrobků značky Domestos, za které mohou darovat škole body potřebné pro úspěch v soutěži.

Guru školy

Ocenění navíc může získat ten, kdo zastřeší projekt třeba na vaší škole. V případě jejího vítězství se pak bude těšit ze speciální ceny „Guru školy”.

Více informací naleznete na stránkách projektu domestosproskoly.cz.

Autor: