Alíkovina

Tři holky na stopě - Nebezpečný chat

vydáno  •  Knihy
Recenze knížky Nebezpečný chat ze série Tři holky na stopě.

Recenze knížky Nebezpečný chat ze série Tři holky na stopě.

  • Autor - Henriete Wich
  • Počet stran - 126
  • Obsah

Spolužačce Sofii a jejím rodičů vykradnou byt. Marie, Kim a Franzi se to dozví náhodně, když dívky odcházejí ze schůzky detektivního klubu a uvidí maminku Sofie spolu se svým pejskem, jak se baví s tatínkem Franzi, který je veterinář.

Maminka mu vypráví, jak vykradli za bílého dne jejich dům a co všechno zloději ukradli. Pro Marii, Kim a Franzi to znamená jediné - nový případ pro detektivní klub. A tak přiběhnou k Sofiině mamince, podají jí vizitku detektivního klubu a nakonec se zeptají jestli by jim mohla něco říct o tom vyloupení. Sofiina matka nejdřív nemá zájem, ale nakonec souhlasí.

Dívky během výslechu zjistí, že to je matka Sofiie, která navštěvuje studentský klub. A tak jdou do studentského klubu za Sofií, kterou najdou u počítače. Sofii, ale jak se zdá moc vykradení jejich bytu netrápí, má totiž hlavu plnou chatování. A když se ji Franzi koukne přes rameno, zjistí, že to je ta samá stránka, na které před nedávnem začala chatovat z jistým Han Solem. Má snad chatování něco společného z vykradením domu?

Mé hodnocení knížky - Knížka se mi moc líbila a dávám 5 z 5. Vřele doporučuje všem dívkám, které milují detektivky.

Autorka: (14 let)

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 23. dubna 2016 v 15:47.
anicka v něm napsala:

Reakce na anicka:

*sérií!!!!

Příspěvek z 23. dubna 2016 v 15:46.
anicka v něm napsala:

Tři holky na stopě

Tohle je jedna z mojich nejoblíbenější série!!! TOOOOOP!!!!41010