Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Tvorba elitní gildy

  vydáno  •  informatika
  Ve většině online multiplayer hrách mají hráči potřebu utvářet herní skupiny, tzv. gildy.

  Počítačové hry - Ilustrační snímek ze hry Counter Strike., © iDNES.cz

  Ve většině online multiplayer hrách mají hráči potřebu utvářet herní skupiny, tzv. gildy. V těchto hrách je mnoho gild, které zpravidla poskytují různé výhody. Gild je ale opravdu mnoho a spousta z nich je bezvýznamných. Jak ale vytvořit opravdu silnou a slavnou gildu se spoustu spolupracujících hráčů? O tom bude tento sloh.

  Nejdůležitější na správném cechu je správný vůdce. Pokud se chceme stát vůdcem cechu, musíme hře obětovat určitý čas, mít silnou osobnost a ovládat alespoň základy psychologie. V některých hrách ale tohle nestačí, ale potřebujeme na začátek určitý herní majetek, a proto bychom měli být i silným hráčem. Pokud splňujeme tyhle kritéria, tak máme na to, stát se silným vůdcem.

  Druhou nejdůležitější věcí je přijmout do gildy správné hráče. Jací vlastně jsou ti správní hráči? Jsou to rozhodně ti, kteří hrají pravidelně a alespoň průměrně často (min. 4 dny v týdnu). Také musí být loajální a mít alespoň trochu herního talentu. Ostatní vlastnosti jsou sekundární. Dalšími důležitými vlastnostmi mistra gildy pro správnou správu gildy je mít srdce vyhodit špatné hráče a dobře tým motivovat. Také je důležité, aby mistr gildy byl dobrý stratég, aby jeho gilda nebyla neustále napadána dalšími gildami. Rovněž je důležité mít v gildě přinejmenším jednoho finančníka, který finančně podporuje gildu, aby byla silná a úspěšná. Existují ovšem i další vlastnosti, které jsou potřebné pro ty, abychom vytvořili elitní gildu, ale já jsem uvedl pouze jen ty nejdůležitější. A ještě jedna věc na závěr. Mistr gildy nemusí být nutně nejsilnější člen gildy, ale by mít nejlepší vůdcovské schopnosti.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!