Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Twitter nás sblížil

  vydáno  •  vztahy
  Zamilovala jsem se do něj, jako když se usíná... nejdřív pomalu a pak úplně. Záleží mi na něm, ale nedokážu si to připustit. Ale musím ho mít ráda, jako kamaráda. Lepší mít opravdového přítele než žádného.

  Twitter, © Technet.cz s použitím Shutterstock.com

  Těsně po letošních vánocích jsem začala dost používat Twitter. Kdyby náhodou někdo nevěděl, tak je to sociální síť něco jako Facebook. Není tam zas až tolik lidí a můžete si psát s kým chcete, třeba z druhé strany republiky i světa, když o to jde.

  Začala jsem si na Twitteru psát s jedním klukem, se kterým chodím do školy. Chodí do vedlejší třídy. Nikdy by mě nenapadlo, že bychom se mohli spolu bavit. Začali jsme se scházet každý den ráno před vyučováním v šatně, ve škole, později mě i čekal na zastávce, kam jsem přijížděla autobusem.

  Nejdřív jsme se na tom dohodli, že mě tam bude čekat a teď poslední dobou tam čeká, i když o tom nevím. Je to krásné. Máme se stále o čem bavit a s ním mi utíká čas nezastavitelnou rychlostí. Ale problém je ten, že jsme nejlepšími přáteli. Jen přáteli. On si píše i s jinou holkou a mají se rádi a mě to nesmírně štve, ale snažím se to co nejvíc respektovat, i když to dost bolí. 

  Myslím si, že neexistuje přátelství mezi mužem a ženou. Vždy to jeden z nich nedokáže dodržet. V tomto případě, to nedokážu moc já. Ale beru to pozitivně. Trávíme spolu hodně času a říká mi skoro vše, takže i když jsme jen přáteli, máme se rádi jako kamarádi.

  Naše kamarádství je mnohem silnější než láska. Za 3 měsíce skončí škola a od září se už neuvidíme. Každý z nás jde na střední školu a on jde dokonce na internát, takže se nebudeme vídat až tak často.

  I tak mi slíbil, že se budeme vídat alespoň o víkendech a že na mě nikdy nezapomene. Doufám, že zůstaneme přáteli do konce života a že v něm vždy najdu tak skvělého kamaráda jako nyní.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 19. dubna 2015 ve 14:35.
  Lodo10 v něm napsala:

  Fa

  Jn

  Příspěvek z 7. dubna 2015 v 18:54.
  Titulu-12 v něm napsala:

  No

  Přátelství mezi mužem a ženou byt muže. Ale jinak hezky

  Příspěvek z 6. dubna 2015 ve 14:40.
  juli2002 v něm napsala:

  no docela fajn104