Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Učit angličtinu se chci i o prázdninách

  vydáno  •  Pozvánky
  Miluji angličtinu, proto jsem se rozhodla napsat tento článek.

  Letní tábory, tábor, skaut, adrenalin, stanování, příroda, samostatné obrazem, © MAFRA

  Poslední dobou mě neuvěřitelně hodně baví angličtina. Rozhodla jsem se, že bych o prázdninách chtěla jet na anglický tábor, který trvá jeden týden. Ptala jsem se kamarádek, známých, širokého okruhu lidí, ale bohužel buď nemůžou, nebo je nebaví angličtina. Proto mě napadlo, že bych napsala i sem.

  Tábor trvá jeden týden a ubytování je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Výuka angličtiny probíhá každý den s rodilými mluvčími a to zábavnou formou. Budu moc ráda, když se podíváte. Kdybyste chtěli jet, určitě se mi ozvěte, případně pište do zpráv. Budu moc ráda.

  Je mi 14 let, ale rozumím si spíš s mladšími, byla bych ráda, kdyby se mnou nějaká fajn holka klidně od 11 let jela. Sama tam jet nechci. Už jsem jednou jela na tábor sama s tím, že si tam někoho najdu. Ale všichni už tam byli ve skupinkách a znali se, takže mě to tam nebavilo.

  Tábor se koná v Daňkovicích (penzion Selský dvůr), v okolí je krásná krajina a turistické stezky. V areálu se nachází tenisový kurt. Bude možné koupání v rybníku vzdáleném asi 1,5 km.

  Po příjezdu prý čeká všechny účastníky písemný rozřazovací test z angličtiny, to znamená, že budou rozděleni do skupin podle úrovně. Během tábora je možné změnit skupinu.

  Výuka probíhá denně ve 4 - 6 vyučovacích hodinách (45 min) zábavným, konverzačním způsobem, při kterém je každý nucen přirozeně rozvíjet své komunikační dovednosti. Také mi připadá super, že je možné vybrat si ze dvou variant: Aktivní varianta aktivity ve volném čase jsou organizovány způsobem běžným pro letní tábory – to znamená mnoho her, soutěží, turistika, koupání, táborák, stezka odvahy, diskotéka.

  Relaxační varianta aktivity ve volném čase jsou zaměřeny na odpočinek – četba knih na pokoji, povídání s přáteli, hraní her na notebooku, tyto aktivity budou dozorovány vedoucími. Pro mě to tedy znamená, že pokud budou hrát nějakou hru, kterou třeba vyloženě hrát nechci, prostě si půjdu číst na pokoj.

  Takže abych to ještě shrnula. Na tomto táboře jsem ještě nebyla, všechno na jejich stránkách jsem přečetla a připadá mi, že tábor vypadá luxusně.

  Mají také skvělé ohlasy bývalých účastníků, takže pro zlepšení se v anglickém jazyce bych to také chtěla vyzkoušet. Pokud byste měli zájem se mnou jet, tak určitě napište do zpráv.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 5. května 2016 v 16:19.
  jjoojjoo v něm napsala:

  Reakce na KřečoPes:

  Moc děkuji i za přečtení 25267

  Příspěvek z 4. května 2016 v 19:58.
  KřečoPes v něm napsala:

  pěkné

  tento článek se ti vážně povedl

  444444444

  Příspěvek z 4. května 2016 v 16:42.
  jjoojjoo v něm napsala:

  Reakce na Tajná-anonymka:

  Jé děkuji :) jj cena je dost vysoká, část bych si zaplatila sama kdybych někoho našla, ale beru to tak, že když tam jsou rodilí mluvčí se kterýma jsi celý den, tak se to snad vyplatí :) :)