Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Učitelka Natálku tak dlouho urážela, až jí ze školy udělala peklo

  vydáno  •  Škola a poznání · Rodičům · Šikana
  Stalo se to minulý rok. Přišla k nám do školy nová mladá učitelka. Měla hnědé oči a dlouhé, vlnité a lesklé blonďaté vlasy. Byla velmi mladá, klidně by se mohla přihlásit do Miss 2009. Měli jsme ji na dějepis a přírodopis. Holky ji měly za vzor a kluci byli duchem nepřítomní. Jenže za měsíc, když jsme ji poznali, jsme zjistili, že není tak úžasná.

  Z výstavy připravené libereckými školáky na téma šikana., © Radkaa

  První dojem prostě někdy není pravdivý. Schvalovala při písemkách pouze jedničky nebo dvojky a když jsme měli horší známky, strašně křičela a psali jsem znovu. To by tak nevadilo. Měla jsem ale kamarádku, která se jmenovala Natálka.

  Natálka se jednou, když ji ta paní učitelka zkoušela, neučila. To ale nevěděla, jakou chybu udělala. Od té doby učitelka vyvolávala Naty pořád k tabuli. Když jsme měli domácí úkol a neměli jsme ho mít podepsaný, tak jí dala za 5, že ho přinesla bez podpisu rodičů. Když něco nevěděla, učitelka ji urážela, že je dutá jak bambus.

  Máte lepší učitele?

  Tak je přihlašte do ankety Zlatý Ámos. Tady jsou rady, co pro to musíte udělat!

  Naty chodila do školy celá smutná, málo jedla a často na záchodech brečela. Nevydržela už, když ji učitelka řekla, že by měla jít do zvláštní školy a že se těší, až Natka propadne, že takové tupohlavce by posílala pást krávy.

  Přitom Naty měla z ostatních předmětů samé jedničky, sem tam za dvě. Došlo to tak daleko, že to Natálka řekla rodičům a ti si byli stěžovat ve škole. Dva měsíce se to vyšetřovalo, ale učitelku jsme měli pořád. Byla na ni hrozná ještě víc, dala jí schválně neomluvené hodiny a podobně. Natka se zhroutila a museli ji převézt do nemocnice. A jak to dopadlo?

  Natka odešla na jinou školu, má samé jedničky a pořád to má v srdíčku. Nedělá nic jiného, než že se učí. Učitelku z naší školy vyhodili s tím, že už u nás nebude nikdy pracovat.

  A mě i spolužákům se pořád po Natálce stýská - byla to super holka, která byla moc vtipná. Ale teď, když se s ní sejdu, jen jde a nemluví, jen sem tam něco řekne o učení. Vím, že jí to v duši napořád zůstalo a nikdy na to nezapomene.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (132)

  Příspěvek z 4. března 2010 v 19:07.
  Cibka v něm napsal:

  to je hrozná UČITELKA

  Mě by taky zajímalo jako proč jsou lidi(učitelé)jsou učitelé gdyš nemaj rádi děti ale zase taky něgdy být přísná musí ale až takhle mmmmm to je hrůůůůůza

  Příspěvek z 21. února 2010 ve 20:01.
  Horse-BarushQa v něm napsala:

  Učitelka

  TA učitelka byla asi,spíše určitě nějaká vadná. To zdřejmě neměla v hlavě v pořádku. Nejhorší je, že se to stalo! že to není jen z knížky. Já bych si teda okamžitě stěžovala doma. My máme ve škole pár učitelek co na nás štěkají. Natálky je mi líto, držím jí palce ať na to zapomene =)

  Příspěvek z 19. února 2010 v 19:54.
  123Maja123 v něm napsala:

  Reakce na brambri:

  Já jsem to měla horší. Já musela napsat 60x Mám nosit domácí úkoly a pomůcky na vyučování.1412