Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Umíte prohrávat? Já moc ne

  vydáno  •  Volný čas venku · Sport
  Myslím, že to znáte i vy. Hrajete nějakou hru s více hráči a přestane se vám dařit. Máte chuť tu hru rozkopnout a utéct. Musím se přiznat, že mně někdy i vhrknou slzy do očí. Hraji závodně tenis a myslím, že můžu říct, že ho hraji na celkem vysoké úrovni. A tím pádem se samozřejmě nějaké té prohře nevyhnu.

  Česká teniska Petra Kvitová při semifinále Fed Cupu proti Itálii., © Pavel Lebeda/Česká sportovní

  Balili jsme s taťkou věci na turnaj a také jsme připravovali karavan, se kterým jezdíme, abychom neutráceli za hotel. Když jsme to měli sbalené, tak nám zavolal pán, že jsme se zapomněli zaregistrovat. Bylo 10 minut po šesté. To ve mně tedy pořádně hrklo!

  Pán nás zaregistroval, takže jsme měli štěstí. Ten den jsem vyhrála přebory a tak jsem byla natěšená na další turnaj. Asi v devět hodin jsme dojeli na turnaj a kolem desáté jsme šli spát.

  Další den ráno jsme se šli s taťkou rozehrát. O půl jedenácté jsem nastupovala na zápas proti jedné holce, kterou jsem naposledy porazila. Popravdě - nemám ji moc v oblibě. Možná je to tím, že ona nemá ráda mě, ale na tom nezáleží. Když jsme se začaly rozehrávat, tak na mě působila dost namyšleně a bylo vidět, že mě chce porazit. To mě dost popudilo a chtěla jsem ji porazit o to víc.

  Začaly jsme hrát a mně to vůbec do kurtu nechtělo padat. Ale opravdu vůbec. Už jsem z toho byla nešťastná. První set jsem prohrála 1:6 a byla jsem z toho hrozně naštvaná. Pak jsem se snažila zápas obrátit ve svůj prospěch. Nepovedlo se! V půlce druhého setu jsem prohrávala 0:3, už jsem to nemohla vydržet a začala jsem brečet. A to mi prosím letos bude 16!

  Druhý set dopadl ještě hůř - 0:6. Byla jsem poražená, zostuzená, ubrečená a strašně naštvaná. V těchto chvílích mám největší chuť se na celý tenis vykašlat. Musím se přiznat, že tu odvahu skončit s tenisem jsem ještě neměla. No, vlastně jsem jednou skončila na tři dny, ale pak jsem stejně hrála, protože jsem bez tenisu nemohla být. Jo, tomu se říká závislost. Jsem zvědavá, kdy se naučím prohrávat...

  A co vy? Umíte prohrávat? Já tedy moc ne. A kdo to z vás umí, tak před ním smekám klobouk!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (55)

  10Alex10 v něm napsala:

  :D

  já jsem uměla prohrávat, nevim, jestli je to pubertou, ale když prohraju, chce se mi brečet a rozbijet věci kolem sebe :D

  Příspěvek z 26. srpna 2010 v 8:57.
  Dedýsek v něm napsal:

  Kluci a prohrávat???Děs!!!!!!!

  Mě je to jedno,to jen kluci vždycky hrají na život a na smrt.Trochu mi s tím už lezou na nervy121212121212

  Příspěvek z 7. srpna 2010 v 16:49.
  tomas v něm napsal:

  Reakce na Didi14:

  r.§e