Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Upíří deníky – Caroline Forbsová do její proměny v upíra

  vydáno  •  knihy

  Caroline Forbsová je jedna z velmi oblíbených postav v Upířích denících, ale bylo tomu tak i před její proměnou v upíra?

  Caroline Forbsová Miss Mystic Falls, © Sofie99

  Caroline Forbsová a Elena Gilbertová jsou kamarádky. Jsou si velmi blízké, ale jelikož každá věří v jiné hodnoty a každá se jinak chová, je jejich vztah velmi komplikovaný.

  Caroline bydlí v Mystic Falls (fiktivním městě ve Virginii). Žije u své matky (místního šerifa). Její otec jen málokdy přijede na návštěvu, ale i přesto si je s ním Caroline mnohem bližší než se svojí matkou. Caroline je totiž taková ta typická holka, která miluje nákupy, podpatky a růžovou. Její matka byla vždy pravý opak. *O Caroline je soutěživá, někdo by řekl až povrchní holka s nízkým sebevědomím. :-| Elena je pravý opak. Je hodná, laskavá, vtipná, přátelé a rodina jsou pro ni priorita (proto není divu, že si každého získá). O:-)

  Caroline velmi žárlí na Elenu, protože je sama neustále odmítána, ale to v ní zvedá potřebu mít partnera, a proto ve chvíli, kdy uvidí Damona Salvatore (fešného upíra), udělá cokoliv, aby si ho získala. Jenže Damon rozhodně není její princ na bílém koni... ]:-) Damon ji začne využívat k získávání tajných informací a začne ovládat její mysl. Potom Elena dá Caroline železník (proti ovládání mysli) a Caroline je od Damona volná. Poté se Caroline začne přátelit s Mattem Donovenem (ex Eleny) a postupně se do sebe zamilují. $>

  Když je nachystaná past na „upíry z hrobky“, začne být nebezpečno. Proto starosta řekne svému synovi (Taylerovi), aby si vzal jeho auto a spolu s jeho kamarády (Caroline a Mattem) jeli domů. Tayler ovšem nezvládne řízení a vybourají se. Caroline a Matt jsou v pořádku (po chvíli se ale Caroline zřítí na zem a je odvezena do nemocnice). Aby se Caroline udělalo líp, tak jí Damon dá svou krev (krev upíra hojí rány). Jenže pak přijde Katherine (upírka, která proměnila Stefana a Damona, je to dvojník Eleny, je ďábelská ]:-)) a zabije Caroline. Ta ale díky Damonově krvi přežije, jenže se z ní stane upírka...

  Je to jednoduchý vzorec: (upíří krev + smrt) + lidská krev = upír

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 24. ledna 2023 ve 21:48.
  Sofie99 v něm napsala:

  Ahoj, musela jsem si ověřit, jestli jsem neříkala blbosti (mrkla jsem se na ten díl). Bylo to tak.. Starosta řekl Tylerovi, aby jel s Mattem a Caroline domů (protože chtěli použít přístroj na odhalení upírů z hrobky - mohlo to být nebezpečné).
  Tyler si vezme otcovo auto a nabourá (nezvládne volant, kvůli tomu stroji - má vysoký tón - kromě upírů ho slyší i vlkodlaci).
  No, s tím vybouráním jsem to přehnala (on jen do něčeho narazí a Matt se chopí volantu).. Matt a Caroline potom vystoupí (doktoři kontrolují Tylera), jenže najednou nějaká paní zavolá něco jako: „ Ta holka potřebuje pomoc ! '’
  Caroline odvezou do nemocnice a Damon jí dá svoji krev (asi chce zapůsobit na Elenu), Caroline se potom udělá líp, jenže pak přijde Katherine...]:-)]:-) Zbytek asi znáš.;-)
  Je to díl 1x22.:-)
  Pokuď jsi četla knihy, tak to znáš asi jinak - já bych je číst chtěla (údajně v nich je Elena blond 8-D - nic proti blondýnám):-):-D.
  Jinak sorry za ten pravopis..;-D(8:°) Určitě bych chtěla udělat Caroline i v dalších sériích.:-D@)->- Možná ji pak budu mít radši. Sice to asi zní divně, ale já Caroline nikdy ráda neměla (setkala jsem se s tím že to pro spoustu lidí byl šok).
  Ještě se tě chci zeptat na tvůj názor na Caroline. Co si o ní myslíš?:-) Každopádně děkuju a ahoj:-D.

  Příspěvek z 24. ledna 2023 v 17:53.
  Unikatny_přesdívka v něm napsala:

  Jelikož jsou Upíří deníky jedna z mých nejoblíbenějších knížek/seriálů, chtěla jsem dát 5 tlapek, ale...eh.
  Našly se hrubky, které mi skoro vůbec nesedí, nejdříve Elena- ano, na první pohled taková je, docela rychle ale jde zjistit, že ne... Další- Jméno Tayler :-o, a vůbec příběh o tom autu 8-D
  Příběh Caroline z 1. série jsi shrnula super, tak doufám že budeš pokračovat i v druhé sérii. Na tento článek hodnocení 4/5