Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Upíří deníky – Caroline Forbsová do její proměny v upíra

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 24. ledna ve 21:48.
  Sofie99 v něm napsala:

  Ahoj, musela jsem si ověřit, jestli jsem neříkala blbosti (mrkla jsem se na ten díl). Bylo to tak.. Starosta řekl Tylerovi, aby jel s Mattem a Caroline domů (protože chtěli použít přístroj na odhalení upírů z hrobky - mohlo to být nebezpečné).
  Tyler si vezme otcovo auto a nabourá (nezvládne volant, kvůli tomu stroji - má vysoký tón - kromě upírů ho slyší i vlkodlaci).
  No, s tím vybouráním jsem to přehnala (on jen do něčeho narazí a Matt se chopí volantu).. Matt a Caroline potom vystoupí (doktoři kontrolují Tylera), jenže najednou nějaká paní zavolá něco jako: „ Ta holka potřebuje pomoc ! '’
  Caroline odvezou do nemocnice a Damon jí dá svoji krev (asi chce zapůsobit na Elenu), Caroline se potom udělá líp, jenže pak přijde Katherine...]:-)]:-) Zbytek asi znáš.;-)
  Je to díl 1x22.:-)
  Pokuď jsi četla knihy, tak to znáš asi jinak - já bych je číst chtěla (údajně v nich je Elena blond 8-D - nic proti blondýnám):-):-D.
  Jinak sorry za ten pravopis..;-D(8:°) Určitě bych chtěla udělat Caroline i v dalších sériích.:-D@)->- Možná ji pak budu mít radši. Sice to asi zní divně, ale já Caroline nikdy ráda neměla (setkala jsem se s tím že to pro spoustu lidí byl šok).
  Ještě se tě chci zeptat na tvůj názor na Caroline. Co si o ní myslíš?:-) Každopádně děkuju a ahoj:-D.

  Příspěvek z 24. ledna v 17:53.
  Unikatny_přesdívka v něm napsala:

  Jelikož jsou Upíří deníky jedna z mých nejoblíbenějších knížek/seriálů, chtěla jsem dát 5 tlapek, ale...eh.
  Našly se hrubky, které mi skoro vůbec nesedí, nejdříve Elena- ano, na první pohled taková je, docela rychle ale jde zjistit, že ne... Další- Jméno Tayler :-o, a vůbec příběh o tom autu 8-D
  Příběh Caroline z 1. série jsi shrnula super, tak doufám že budeš pokračovat i v druhé sérii. Na tento článek hodnocení 4/5

  předchozí 1 další