Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Utubering

  vydáno  •  volný čas venku
  Největší Youtube akce v České Republice se nazývá Utubering a konala se 27. června na letišti v Letňanech v Praze.

  Blogerka Teri Blitzen, © archiv blogerky

  Celý festival byl rozdělen na 4 zóny: Fashion, Entertainment, Gaming a Music. Teď vám napíšu o jednotlivých zónách: 

  Fashion

  Tato zóna byla hlavně pro holky. Mohly zde potkat spoustu Youtuberek. Např. Shopaholic Nicol, Gabriel Hecl, Teri Blitzen atd. Jak již název napovídá, jednalo se hlavně o módu, kosmetiku a takové holčičí věci. 

  Entertainment

  Tato zóna patřila hlavně Youtuberům, kteří natáčí vlogy. Jako např. Ati, Madbros, Jmenuju se Martin, Stejk a mnoho dalších. Zde měl každý svůj vlastní stánek a k tomu mnoho atrakcí. Např. vodní fotbal, surf atd. Bylo zde i pódium, kde měli Youtubeři na celý den svůj program. 

  Gaming

  Tato zóna patřila hlavně Youtuberům, kteří natáčí hry. Hlavními představiteli této zóny byli Gogo, Jirka Král, Herdyn, Smusa atd. Věnovali se zde převážně hrám, ale samozřejmě jako u všech zón, došlo i na podpisy a fotky.

  Music

  Tato zóna byla o hudbě. Naživo zde vystupovaly kapely jako např. Slza, Raego, Kontrafakt, Johnny Machet a mnoho dalších. Nakonec se udělovali Utubering Awards. Což jsou ceny za nejlepšího Youtubera, Youtuberku a skupinu. Nejlepším Youtuberem se stal Gogo, nejlepší Youtuberkou Teri Blitzen a skupinou Slza. 

  Doufám, že jsem vám tento den alespoň trošku přiblížila. Jestli jste zde byli napište, jak se vám tam líbilo.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (12)

  Jellybeans v něm napsala:

  Jžš

  Takže začnu od začátku: Článek moc pěkný. Můj názor? Trmácela jsem se do Prahy nepohodlným busem 4 hodiny, s kupou dárečků v rukou a přihlouplým úsměvem idiota. Po příjezdu jsem se hodinu mačkala před vstupem a když mě konečně pustili do areálu, šla jsem stát rovnou frontu na Goga. Jenže za nějakou chvíli se lidi začali cpát ze všech stran. Předbíhali a já, slušně vychovaný člověk jen tiše komentovala jejich neslušnost. Pak jsem hrozně rozčílila, protože jsem se půl hodiny nehnula z místa. V záchvatu vzteku jsem zařvala na nějakého nezdvořáka, že fronta končí o deset metrů dál a že já tu nestojím 2 hodiny kvůli... Nebudu citovat, abych nemusela použít vulgární výraz. A co z toho? Ochranka mi vynadala, že moc křičím. Po 4 hodinách jsem byla pomalu dál než na začátku a ke Gogovi jsem se nedostala. Upřímně? Většina lidí, co se tam dostali předbíhali. Dav u Expl0iteda byl neovladatelný,člověk měl pocit, že ho každou chvíli někdo ušlape. Padalo se sem a tam,malé děti brečeli a ochranka byla neschopná. ( Tahle mačkanice byla na Setkej se s Explem a s Matúšem) Když jsem byla na řadě a oba youtubeři se mi měli podepsat, vstali a odešli. Skvěle. Na jídlo jsem stála cca hodinu, na pití minimálně půl. A úplně mě dorazilo, když mi slečna sdělila že kofolu čepuje její kolegyně vedle ní (byly obě dvě ve stejném stánku s nápisem "Kofola, malinovka a jiné nápoje") Příště se vykašlu na to stát frontu a poslechnu si radši jenom hudbu a program. Jo a zkusím čelenky od sophaholic,k těm jsem se nedostala. Toť moje zkušenost.

  adam45167 v něm napsala:

  Reakce na jouvak:

  Nechci se chlubit ale Já jsem nejvíce pyšna na fotku s Gogem a jinak pár podpisu mám takže jsem spokojena.

  adam45167 v něm napsala:

  Reakce na jouvak:

  Já jsem stihla pouze fotku z Gogem a s Johnnym Valdou ale podpisů mám celkem dost 25