Alíkovina

Už jen 1. Rok

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Vše to začalo, když jsem nastoupila do šesté třídy nová.

Vše to začalo, když jsem nastoupila do nové školy, která byla o mnoho větší, jelikož jsem chodila předtím do vesnické školy. Naštěstí jsem si našla suprovou kamarádku Toničku, s kterou jsme blbly.

V tu dobu jsem nesnášela školu, protože jsme měli ve třídě hodně velké grázlíky, kvůli kterým jsme museli mít i novou třídní učitelku. Moje kamarádka v půlce 6. třídy odešla. Naštěstí jsem se bavily i s někým jiným ze třídy, ale myslím, že druhá polovina 6. třídy byla nejhorší. No a poslední měsíc v šesté třídě byl nejhorší, protože jak jsem již uvedla, kvůli jednomu klukovi a jeho rodičům rozhodl ředitel, že budeme mít novou třídní.

V sedmé třídě jsme dostali novou třídní učitelku. Ten kluk kvůli komu naše bývalá třídní odešla k nám už nepřišel. V průběhu sedmé třídy odešlo pár spolužáků a také k nám přišel nový žák z Ukrajiny, který se sem přestěhoval kvůli válce v Ukrajině. Ve třídě jsme měli nerozlučnou dvojku kamarádek Nikču a Míšu, ale na konci sedmé se mezi nimi něco stalo a přestaly se spolu bavit. Jelikož mi bylo líto Nikči, jak se na ní spikla s ostatními, tak jsem se s ní začala bavit i přesto, že je dost odlišná . A tak se z nás staly nejlepší kamarádky, které se respektují a vždy druhou podrží.

No a teď jsem v půlce osmé třídy. No a vlastě si uvědomuji, že mi moje třída bude chybět i přesto, že některé nemusím. Ale prostě si neumím představit, že už nebudeme spolu chodit do třídy, protože tolik srandy s nikým jiným nezažiji. Tak třeba udělat z židle motorku, přilepit si na to řidítka a vše k tomu. Nebo šplhat po opěrných sloupech ve třídě a ty nejlepší hlášky. No prostě nakonec z nejhorší třídy a školy se stala ta nejlepší.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (4)

Příspěvek z 27. února 2016 v 11:50.
Janak02 v něm napsala:

Reakce na Claire51:

To chápu, ja si to taky neumím představit

Příspěvek z 27. února 2016 v 11:47.
Janak02 v něm napsala:

Reakce na a_u:

To chápu

Příspěvek z 31. ledna 2016 ve 12:24.
Claire51 v něm napsala:

Když si v osmičce je to ještě v pohodě,taky mám svou třídu hodně ráda a už jsem bohužel v 9. a nedovedu si představit,že za 5 měsíců se s nimi budu rozloučit a některé z nich už možná neuvidím! :/