Alíkovina

Užijte si zbytek prázdnin naplno! + kvíz

vydáno  •  Kvízy
Většina dětí nerada slyší takové to rodičovské: "...už se vám to krátí, měsíc prázdnin za vámi a za chvíli začne škola." Já mezi tu většinu patřím. Dost mě takové věty štvou.

© Iveta Lhotská, MAFA

Je potřeba na to nemyslet a i tu druhou půlku prázdnin užívat naplno. Prostě jako byste před sebou měli jenom jeden jediný den!

Samozřejmě tím nemyslím zapomenout na dny předešlé. Zážitky z nich vám nikdy nikdo nevezme. Ale je potřeba si ten zbytek prázdnin užívat plnými doušky. Jak?

Alespoň jednou denně si lehnout na sluníčko na deku a zapomenout na stres, že za měsíc bude škola, zas budou létat pohlavky za poznámky nebo špatné známky, že budeme domů nosit úkoly a další a další povinosti, které rozhodně neděláme rádi.

kvíz

Nemáš blízko kamarády? Zkus: Prázdninový kvíz proti nudě 

Mě osobně dovolená ještě čeká, ale většina lidí ji má za sebou. Ale i pokud jste doma je možné si volný čas pořádně užít. A pak už zase začnou doby, kdy budeme ve školním týdnu snít o tom, že jsou prázdniny, a zase se budeme těšit na ty brzké další...

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (23)

Příspěvek z 26. prosince 2009 v 15:07.
Anettka-Anettka v něm napsala:

Anettka-Anettka

ŘEKLA BYCH ŽE UŽ NEJSOU PRÁZDNINY JENOM VÁNOČNÍ
7

Příspěvek z 12. listopadu 2009 v 18:12.
StEySi_cmuk v něm napsal:

hovadina!

Prazky su FUJ 23a skola je super!!!!21

Příspěvek z 15. října 2009 v 8:19.
Barbořička v něm napsala:

prázdniny

já mám ještě na školu čas tak že si užívám školku a volno jak můžu