Pro mě je ale nejdůležitější věřit ve štěstí a věřit sama sobě. Když nebudu věřit sama sobě, nedokážu překonat překážky. Představ si, že píšeš test ve škole a myslíš si, že to napíšeš špatně. Když si to pořád budeš říkat, tak to fakt napíšeš špatně.
Ale když si budeš věřit, dopadne to dobře. Také záleží na štěstí, když to bude jednoduché, tak to zvládnu určitě. Když ne, tak to bude o hodně těžší.
Věřit v něco se musí, jinak nic nepřekonáte. Už u první překážky budete mít problém. Navíc musíte mít taky motivaci. Motivace je důležitá. Bez ní se vám toho taky moc nepovede.
Pro někoho je to těžké věřit si, protože nikdy neví, jestli se rozhodli správně. Ale i kdyby jste s rozhodli špatně, nevadí to. Důležité je, že si věříte. Navíc chybami se člověk učí.