Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  V každé třídě se najde fintěnka...

  vydáno  •  Škola a poznání · Krása
  Každý z vás to určitě zná... Přijdete do třídy a tam se vám zjeví ten nemilý pohled na třídní fiflenu. Pochopitelně za vámi třeba hned po tom, co přijdete, běží, aby se pochlubila například novým tričkem nad břicho, což se vám pochopitelně nelíbí.

  © CD Projekt

  Jsou sice i fifleny, které se nechovají až takhle, ale většinou se jedná právě o slečinky tohohle dá se říct druhu. Většina kluků jim leží u nohou a nás holky to pochopitelně čím dál víc štve.

  Ale my máme něco, co ty velmi nafoukané nemají - mozek. Ony sice leží a spí v posteli ze zlata a nosí výhradně značkové oblečení, ale co se týče učení, jsou na tom většinou hodně zle.

  Pokud jsou na tom ovšem velmi špatně, jejich taktéž nafoukaní rodiče mohou například podplatit ředitele. Ale my ostatní jsme poctivé a jak se říká - s poctivostí nejdál dojdeš. A s pravdou také.

  Já osobně (a zřejmě nejsem jediná) bych před značkovým oblečením, postelí ze zlata nebo velmi drahými šperky dala přednost mozku a dobrému vysvědčení, na kterém nějaká ta dvojka nevadí, protože je poctivě a tvrdě odpracováno.

  Vizitka autorky článku na Alíkovi topmodelgirl 

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (132)

  Příspěvek z 23. října 2010 v 16:54.
  656 v něm napsala:

  Hm...

  naprosto souhlasím s mimi38... je to jen můj názor tak mi ho neberte ale podle mě je tenhle článek docela stupidní... Jsem v 8., na vysvědčení sem měla dvě dvojky, přitom se ráda oblékám do drahého luxusního oblečení. A namyšlená teda rozhodně nejsem..

  Příspěvek z 10. září 2010 v 15:23.
  mimi38 v něm napsal:

  blbosť

  takovou hlupost jsem neslyšela ešte nikdy v živote... no a tak sa oblíknu trocha cool a uz jsem fintilka... a dám jsi lesk ne rty a už jesem namyslená..blbost

  Příspěvek z 5. září 2010 v 15:25.
  LuciCertik v něm napsal:

  no jako já dostávám značkové oblečení a pečuju o svůj vzhled a fiflena nejsem a jestli ostatním holkám ty značkový hadry závidíš tak aspon nepiš že sou fifleny není to hezký4