Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Vánoční shon

  vydáno  •  Vztahy
  Určitě to znáte, celý rok se těšíte na Vánoce utíká to pomalu a nejednou jsou za dveřmi.

  Znáte to, jak najednou přijdou vánoce a vy zjistíte, že nemáte pro nikoho dárek a maminky blázní doma s výzdobou. V tu ránu začnete shánět dárky a do toho maminka chce pomoct. Nevíte, co máte udělat dřív.

  Takže mamince pomůžeme, což vám zabere spoustu času a pak už nemáte čas jít nakoupit dárky, protože je pozdě. Tak si večer začnete sepisovat lidi, kterým dáte dárek a napíšete si k tomu, co byste jim chtěli dát. Ráno vstanete a nadlábnete se něčím dobrým a jdete si vzít tašku a peníze a už vycházíte z domu a vzpomenete si na soupis lidí, kterým máte dát dárek. Takže se vrátíte domů a jdete do obchodního domu shánět dárky. 

  Prvních pár dárků najdete rychle a říkáte si, že to zabere jenom chvíli. Ale v tom nemůžete najít další dárky pro ostatní. Takže jdete jinam, tam najdete většinu věcí. Už si škrtáte, pro koho máte dárek a oddychnete si, že vám chybí jen jeden. Ten dárek nenajdete v tom krámě. Takže se vydáte jinam.

  V tom vám volá maminka, kde jste. Vy jí do telefonu řeknete, jo, za chvíli jsem doma, že už vám chybí jen jeden dárek a mamka řekne, tak si pospěš. Jdete do dalšího obchodního domu a tam to taky nemají. Takže jdete domů a mamka se rozčiluje, že jste přišli pozdě domů a jdete si lehnout, protože jste utahaní.

  Druhý den jedete jinam do města a tam to najdete. Přijdete domů a pomáháte mamince s přípravami, protože vánoce jsou už za jeden den. Večer si zabalíte většinu dárků. Druhý den si přispíte a vstanete až v jedenáct hodin. Začnete si balit dárky. Ve dvanáct hodin jdete na oběd, potom jdete uklidit pokoj a v tu ránu jsou tři hodiny. Pomůžete s nečím mamce, jako je třeba večeře a za chvíli se jdete obléknout a pak je večeře a potom je stromeček s dárky. 

  Ale ta atmosféra je nezapomenutelná i po tom velkém shonu.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 18. března 2015 v 16:57.
  Janak02 v něm napsala:

  Děkuji. ......to jaem rada

  Příspěvek z 17. března 2015 ve 13:18.
  lucicarna v něm napsala:

  díky

  oooo zachránila si my život

  Příspěvek z 16. března 2015 v 16:40.
  Linda-Le v něm napsala:

  Krásný článek! 4