Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Vánoční úklid - noční můra?

  vydáno  •  Volný čas doma · Vánoce
  Myslím si, že každý z vás má rád Vánoce. Máte rádi cukroví, lahůdky, zdobení stromečku a hlavně rozbalování dárků. Ale tuším, že nikdo z vás nemá rád vánoční úklid, protože se musí utírat prach, luxovat, uklízet si šuplíky, psací stůl, poličky a další věci.

  Pomocníci na úklid - Utěrky s 3D kapsami a mikrovlákny povrch nejen dobře setřou, ale zachytí i mastnou špínu. Lze je používat suché i mírně navlhčené. Vyrábí se univerzální i speciální, například na podlahu. , © Vileda

  Ale když se uklidí, tak je to mnohem útulnější, než když se mezi dárky, stromečkem a cukrovím válí různé hračky a chuchvalce prachu. Takže bych vám doporučovala, abyste raději uklízeli, i když se vám nechce. Začínejte uklízet tak týden před Vánoci, ať to v klidu stihnete. Nemusíte to přehánět, ale občas je to prostě potřeba.

  Vy, co moc uklízíte - uklízejte dál, ale ne tak často. Stačí jednou za měsíc. Vy, co uklízíte tak akorát - pokračujte v tom. Prospěje to nejen vám, ale i vašim domácím zvířátkům i vašemu bytu nebo domku. Tak si, prosím, vezměte ponaučení - uklízet se musí, ale nic se nemá přehánět.

  Užijte si Vánoce i se zdobením stromku, s pečením a jezením cukrovím a rozbalováním dárků. Přeji vám veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

  Vizitka autorky článku na Alíkovi Babeta11

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (22)

  Příspěvek z 18. ledna 2009 v 15:34.
  Anetanek v něm napsala:

  ÚKLID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ma pravdu ja si uklizim tak že si věci co mam na zemi dam do kufřiku lentilky a roznasim to do poliček ,skřiní ,šupliku............sice to nedava smisl ale aspon při uklidu o nic nezakopnu    44444444444444444444ale ja uklizim docela rada  ale kdyz musim tak to tak to musim brat jako hru ale kdyz mě nikdo neřika abych to udělala tak mě to baví4444421...........................................................................

  Příspěvek z 8. ledna 2009 v 17:51.
  hnojník v něm napsal:

  Reakce na ancebla:

  MÁ DOCELA PRAVDU

  Příspěvek z 8. ledna 2009 v 17:50.
  hnojník v něm napsal:

  PRAVDA ANO NE

  PRO NĚKOHO TAK PRO NĚKOHO JINAK