Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Ve škole jsem dostala pětku. Doma jsem se bála přiznat

  vydáno  •  Škola a poznání · Rodina
  Jednou jsem šla se svou nejlepší kamarádkou ven, ale zrovna druhý den jsme měli psát písemku. A nejen jednu - dokonce tři! Jenomže kamarádka nebyla odtud, ale z Prahy, a to je moc daleko... Tak jsem se rozhodla neučit a místo toho jít ven s kamarádkou.

  © Alík

  Kamarádka měla odjíždět až druhý den, protože měla ve škole zrovna ředitelské volno. Nic jsem jí neřekla, aby se nebála, že kvůli ní budu mít špatnou známku. Ty testy byly nakonec celkem lehké a tak jsem si řekla, že se učit prostě nepotřebuju a to samé jsem řekla i mamce a tátovi. Tak jsme šly, já utratila všechno kapesné, i to, co mi máma přidala.

  Řekla jsem si, že jeden průšvih snad přežiju. Přišly jsme domů a průšvih jsem měla dokonce takový, že už jsem si začala myslet, že to vážně nepřežiju. Tak jo, šla jsem si radši lehnout. Ráno jsem šla normálně jako každý pracovní den do školy. Ale z písemky jsem dostala za 5! Ze druhé taky 5 a ze třetí 4! Máma se to nesmí dozvědět, řekla jsem si.

  Protože v naší rodině je táta hodnější, řekla jsem to jenom jemu. Táta to sice řekl mámě, ale ta věděla, že jsem jí to neřekla proto, že jsem se bála. Udělejte to tak taky! Třeba nakonec vaše špatná známka nebude takový průšvih.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (83)

  Příspěvek z 19. října 2010 ve 13:33.
  máča v něm napsala:

  Reakce na Apik:

  a co budes delat v6212121

  Příspěvek z 12. října 2010 v 19:36.
  Diamond13 v něm napsal:

  jéje

  prominte oprava :a  potom se divěj ,že dostávaj,...

  Příspěvek z 12. října 2010 v 19:35.
  Diamond13 v něm napsal:

  jéje

  Hele,já jsem v sedmí a už jsem taky jednu pětku dostala.Řekla jsem ji doma zhruba tak s 4 denním zpožděním.24Mamka se nejdřív hodně zlobila ale potom mi to odpustila...4Některá kámošky na to total prděj na písemky a učej se před hodinou a potom se nedivěj,že dostávaj 3 a víš