Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Ve škole s mi posmívají, že jsem tlustá.

  vydáno  •  vztahy
  Ve škole s mi posmívají, že jsem tlustá. S tím za mnou chodí moje kamarádka a není z toho dvakrát nadšená. Taky nejsem hubená a slýchám mnoho urážek.

  Z filmu Shrek: Zvonec a konec, © Bontonfilm

  Mám kamarádku. Říkejme jí třeba Anička. Chodí do 5. třídy a je trošičku při těle. Kluci i holky ze třídy se jí smějí, že je tlustá, a že si nikdy nenajde žádného kluka a že nebude mít děti. Neustále jí urážejí. Říkají jí třeba bachyně, bečko. Je z toho chudák celá špatná.

  Taky slýchám urážky, hlavně od mladších dětí. Ale už jsem se s tím smířila, protože doufám, že až vyrostou, tak se změní a konečně jim to dojde.

  Kamarádka je nemocná, má nevyléčitelnou nemoc. A společně se snažíme s tím něco dělat. Teď právě nemůžeme cvičit ani jedna, protože máme zdravotní problémy, tak to nejde, ale děláme, co můžeme. Pokud máte i vy takový problém, tak to řekněte třeba učitelce, pokud to zachází moc daleko.

  Snad se to časem změní. Kluci od nás ze třídy mi taky nadávali a uráželi mě, ale teď už tolik ne. A jsem ráda. Dokonce pozoruji, že čím jsem starší, tím jsem hubenější. Takže radím: cvičte a nedělejte si starosti z různých posměváčků.

  Že tlustí lide nemohou mít šťastný život a kluka? To je lež. Vždyť se podívejte třeba na Shreka. Také je tlustý a je to zlobr a za ženu má princeznu. Já Shreka beru jako svoji předlohu, svůj vzor.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 9. dubna 2015 v 7:54.
  Ice_Moon v něm napsala:

  My problem

  U nás ve třídě je to v cajku. Je nás 27, ale kluci se neosmívají holkám a holky se neposmívají klukům. Ok, ok, občas se u nsá něco zvrtne, ale hned to je zase v pohodě. Ale jednou, když jsem byla v ZUŠ na výtvarce, tak mi jedna spolužačka řekla: "Ehem... Já vím, co o tobě říkají sedmačky... Nikča mi to říkala. Posmívají se ti na tanečáku." Nikča je starší sestra té spolužakčy. Já ze spolužačky začala vytahovat, jak se mi posmívají. Nechtěla to říct, ale nakonec se neudržela a vyklopila to. Řekla, že se mi skoro všechny sedmačky, co chodí na tanečák, posmívají, že jsem tlustá. Já to ale neřeším a řekla jsem jí tohle: "No a? ,Mě je jedno, že to říkají sedmačky. V hlavě mají prázdno a jsou na tom hůř než já! Lepší být tlustá a něco doopravdy umět a dokázat, než být hubená a hezká a neumět nic..."

  Příspěvek z 4. března 2015 ve 13:58.
  KamaradAlikaCisloJedna v něm napsal:

  U made my day! Shreka! 21


  Ale ne, mas recht, cvicenim se to zachranit da.

  Příspěvek z 25. února 2015 v 15:53.
  konicek256 v něm napsal:

  Hezké

  Hezké přirovnání