Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Veletrh hraček na FOR TOYS 2013

  vydáno  •  Alík · Rodičům
  10. - 13.10. 2013, výstaviště v PVA EXPO, 200 vystavovatelů, 3 haly. Tady najdete novinky z oblasti hraček, které budou lákadly pro vánoční trh.

  Ilustrační snímek, © Alík

  Soubor podzimních veletrhů pro děti se blíží. Vystavovatelé představí novinky mezi hračkami, které budou lákadly pro vánoční trh.

  Potkáš Alíka?

  Na veletrhu hraček For Toys najdete i stánek Alíka. Každý, kdo Alíka na veletrhu potká a bude mít na svém Facebooku "lajk" pro Alíka, získá od Alíka speciální veletržní prémii 1.000 bodíků.

  FOR TOYS chystá přehlídku nových hraček, stejně jako nestárnoucí klasiky. Malé maminky najdou na veletrhu novinku v podobě kočárku pro panenky zn. Belina 2v1. Kočárek, který najdete na expozici firmy Trim hračky, se prodává v kombinaci hluboké i sportovní korbičky. Z velkých prodejců hraček nebudou na výstavišti chybět firmy HM Studio hračky, Olymptoy, Albi, Bambule, Bonaparte nebo Mindok.

  Na veletrhu FOR BABIES najdou maminky vše co pro děti potřebují pro děti od 0 do 15 let dítěte, svoji expozici zde mají firmy jako jsou Babypoint, Inglesina, Depemo, Špuntí, Farmers, Mamája nebo Delso s kolekcí rostoucího nábytku pro děti.

  Nejmladší ze všech tří veletrhů FOR GAMES přinese opět řadu novinek z oblasti konzolí, videoher a doplňků. Součástí doprovodného programu bude opět Re-Play FanDay s řadou soutěží, novinek a známých osobností a velká Assassin’s Creed Show. V rámci veletrhu bude probíhat finále Mistrovství ČR v PC hrách.

  Součástí veletrhů je bohatý doprovodný program - vystoupení Moniky Bagárové, autogramiády Jaroslava Němečka (autora postaviček Čtyřlístku) nebo Pavla Zedníčka, soutěže a vystoupení, které budou probíhat i na expozicích jednotlivých vystavovatelů.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  Příspěvek z 4. října 2013 v 18:53.
  kapibary v něm napsala:

  super

  super,tam jdu chodím tam každý rok a je to tam dobrý