Alíkovina

Velká šance pro milovníky koleček v jedné řadě

vydáno  •  Volný čas venku · Sport
V září nás čekají ještě poslední čtyři zastavení NESTLÉ LifeInLine Tour. Jednotlivé nedělní závody budou v Brně (7.9.), Plzni (14. 9.), Opavě (21.9.) a Pardubicích (28.9.). Při závodě v Plzni budeš mít šanci vidět v akci i Martinu Sáblíkovou, která je mistryní světa v závodech na ledových bruslích a stala se nejlepším sportovcem minulého roku v ČR.

Závody na kolečkových bruslích - Life in line., © archiv Life in line

Při každém ze závodů jsou připraveny pro děti do 15 let tři různé závody v délkách 1 km, 3 km a 5 km. Trať si vybereš podle svého dosaženého věku. Při závodech, které se konaly do prázdnin, se účastnilo seriálu NESTLÉ LifeInLine Tour celkem 795 dětí.

Nejvíc dětí startovalo v Ostravě, pak v Hradci Králové a v Praze. Ty se k nim můžeš přidat nyní na podzim. Všechny výsledky se totiž bodují a na konci ročníku se vyhodnocují v rámci dětského poháru. Pro vítěze všech závodů i pro vítěze pohárů máme připravené prima ceny.
 
Jediné co pro to musíš udělat je přijet na některý ze závodů. Vzít si brusle, nebo si je půjčit na místě od K2, mít třeba cyklistickou helmu a někoho z rodičů s sebou.

Samozřejmě bude fajn když trochu natrénuješ aby výsledek stál za to. Když se ti to bude opravdu líbit, není problém na závodech najít někoho z trenérů, nebo vedoucích oddílů in-line a začít se tomuto sportu věnovat intenzivněji.

Kam ještě můžeš vyrazit na LifeInLine Tour:

  • 7. 9. Brno
  • 14. 9. Plzeň
  • 21. 9. Opava
  • 28. 9. Pardubice

Na každém z těchto závodů si můžeš vybrat odpovídající trať:

in-line brusle K2

1 km Dětský závod pro děti do 7 let a  8 - 9 let

3 km Dětský závod pro děti 10 - 11 let a 12 - 13 let
Klasický závod. Časy závodníků budou měřeny čipy, tři nejlepší hoši a tři dívky obdrží věcné ceny. Povinná je přilba, doporučeny jsou i chrániče. Rodiče nemají přístup do prostoru startu.

5 km Dětský závod pro děti 14 - 15 let

Štafeta (muž/chlapec + žena/dívka + dítě do 11 let)
Tým pro štafetu tvoří tři závodníci – jako první musí startovat v každém týmu muž /chlapec, poté žena / dívka a finišmanem je dítě do 11 let bez rozdílu pohlaví.

Více informací na www.lifeinline.cz.


Klasický závod, časy závodníků budou měřeny čipy, tři nejlepší hoši a tři dívky obdrží věcné ceny. Povinná je přilba, doporučeny jsou i chrániče. Rodiče nemají přístup do prostoru startu.
Závod pro úplné benjamínky, ale i závoďáky. Pomoc rodičů přijde určitě vhod, s nejmenšími mohou běžet nebo jít po trati jako doprovod. Povinná je přilba, doporučeny jsou i chrániče.
Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (5)

Příspěvek z 2. září 2008 ve 20:06.
Barýsek73 v něm napsal:

No...brusle už ne

na bruslích jsem si zlomila ruku u lokte,už na ně nikdy nestoupnu

Příspěvek z 1. září 2008 v 17:15.
stejmi01 v něm napsal:

Velká šance pro milovníky koleček v jedné řadě - soutěž o br

23To je blbost

Příspěvek z 1. září 2008 v 16:59.
BáraM v něm napsala:

BáraM

Já už brusle mám,ale kdybych neměla,tak bych asi soutěžila.