Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Věřím na duchy a jiné magické věci

  vydáno  •  vztahy
  Myslím, že každý na něco věří. Ne vždy ale na to samé. Možná si myslíte, že jsem divná. Ale třeba vy věříte na UFO a já bych si o vás mohla myslet totéž.

  Tanec, který sloužil k zaříkávání duchů (snímek z knihy Indiáni - Praobyvatelé Severní Ameriky), © Euromedia

  Každý na něco věří, já taky. Věřím na to, že tu mezi námi zůstávají zesnulí a že s námi žijí. Věřím, že tady pořád mezi námi jsou, ale my je nevidíme. To, že je nevidíme přece neznamená, že tu nejsou.

  Alíkova poznámka

  Věříte na něco nebo v něco? Napište o tom. Alík nehodnotí, zda máte či nemáte pravdu. Alík je prostor pro děti a pro všechno co vás těší, trápí a i proto, čemu věříte a co chcete sdílet s ostatními. Vlož svou Alíkovinu.

  Oni nemají vlastní planetu zesnulých. Oni jsou tady na planetě zemi. Člověk, co je po smrti, pořád leží v hrobě na hřbitově. Jen jeho duch nás tady straší. Když jste sami doma určitě také slýcháte podivné zvuky.

  Já věřím, že to jsou oni. Oni mají právo být tu s námi, i když už nemůžou dělat tolik věcí, co mi. Duchů je tu stále víc a víc. Mrtvých přibývá, ale duchů neubývá. Máma mojí kamarádky četla, že v Americe žijí dvě paní (vůbec se neznají), které vidí duchy. Pro vás asi výmysl, co? Ale proč by si to vymýšlely? Já na to rozhodně věřím.

  Podle mne i zvířata mají své duchy. Má je slon, pes, ale i drobní hlodavci. Z každého člověka vyjde po smrti duch. Když z něj vyjde, tak se ten člověk znovu narodí. Může se narodit jako pes, kůň, potkan i komár, ale i člověk.

  Možná to tak mají i zvířata. Třeba když zemře pes, může se pak narodit jako člověk nebo zase jako pes. O tom nikdo nerozhoduje. Můžete být třeba král, ale to, žes byl král, pes nebo kdokoliv jiný, vám nikdo nedokáže, nikdo to neověří. Nutně ale neznamená, že už jste něco byli. Můžete být i nová duše. 

  Takovéhle věci mne velmi zajímají, proto jsem si na internetu našla test minulosti a vyšlo mi, že jsem v minulém životě byla: vědkyně, biochemička a chemička zároveň. Pracovala jsem v biochemické firmě a podílela se na výrobě nových léků. Moje vynálezy však nebyly dostatečné na to, aby se proslavily po celém světě. Disponovala jsem však vysokým IQ a houževnatostí. Narodila jsem se ve Washingtonu v roce 1890, ale když mi bylo 16 let museli jsme se kvůli otcově práci odstěhovat do New Yorku. Pocházela jsem ze slušné rodiny a měla jsem 2 bratry. Jestli jsem měla v minulém životě vysoké IQ, je velmi pravděpodobné, že ho mám vysoké i teď. Ve svých 33 letech jsem se provdala za svého snoubence Kevina a žili jsme spolu pokojný život v Kansasu. Umřela jsem 3.6.1954.

  Tak tyhle testy opravdu asi nejsou pravdivé. Ale zkus to taky, je to legrace. Vím, že si mnoho lidí myslí, že jsem divná. Ale já věřím na minulý i budoucí život, na duchy i na jiné magické věci.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 3. prosince 2013 ve 14:28.
  Trecool v něm napsala:

  Reakce na anička999:

  Je,podle mě ta duše vstane a znovu se ten člověk narodí. Nemůže tam přece ležet miliony let!

  Příspěvek z 3. prosince 2013 ve 14:26.
  Trecool v něm napsala:

  Taky věřím,kámoš taky a kámoš taky

  Ahoj,já taky věřím.U kamaráda normálně straší!!!!!! Můj kámoš byl doma sám a slyšel divné zvuky jako každý den.Začal natáčet a prostě najednou spadla váza na zem. A u jeho kamarádky doma taky straší,a mám spoustu dalších takových věcí.Jestly se o to taky zajímáteš tak mi napište do pošty,mám o nadpřirozených jevech web,takže vám klidně pošlu adresu.

  Příspěvek z 3. prosince 2013 v 5:28.
  Červík07 v něm napsala:

  Tento test jsem si také vyzkoušela