Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Veselé rozloučení s prázdninami

  vydáno  •  Volný čas venku · Prázdniny · Předškolákům · Rodina · Soutěže
  Ať už se nám to líbí nebe nelíbí, konec prázdnin je na obzoru. Doufáme, že i přes nepříznivé počasí si je užíváte, jak jen to nejlépe jde. Abyste nebyli smutní, že čas prázdninových radovánek končí, poradíme vám, jak udělat za prázdninami hodně veselou a zábavnou tečku přímo v srdci hlavního města.

  TWISTER HOOPLA – společenská sportovní hra, © archiv

  Pro všechny rodiče a hlavně děti je pod názvem Praha dětem připravena na úterý 30. srpna sportovně-kulturní a charitativní akce. Přichystáno je nejen spousta zábavy, ale také rady jak poskytnout první pomoc v případě úrazu; jak se správně chovat na silnici nebo jakým způsobem provést umělé dýchání.

  soutěž

  Pokud to máte do Prahy příliš daleko, nebuďte smutní. Připravili jsme pro vás soutěž o dvacet hravých balíčků. Některé z cen si můžete prohlédnout ve fotogalerii u článku.
  V programu se můžete těšit na písničky Dády Patrasové, skupiny Maxim Turbulenc nebo Tři sestry. Vystoupí také soubory z dětských domovů. Role moderátorů se ujme Martin Dejdar a Gábina Partyšová.

  Děti si můžou vyzkoušet dětské dopravní hřiště, zaskákat na trampolínách, podívat se na Golema (modul hromadného neštěstí) a zasoutěžit si o hodnotné dárky.

  Praha, Staroměstské náměstí.

  Po celý den nebude chybět ani zábavný ostrov Puntanela s atraktivními stanovišti. Pokud vás tedy baví tvoření, malování, stavění, hry, RC modely, Bakugani, Šmoulové nebo Zhu Zhu krečci, udělejte si na návštěvu Staroměstského náměstí dost času. Zábava začíná v 11 hodin a končí v 19 hodin.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (14)

  Příspěvek z 1. září 2011 ve 14:23.
  leňo v něm napsal:

  škola

  Ani neuběhl týden prázdnin a já už chtěla do školy a Angličtina mě baví .21

  Příspěvek z 28. srpna 2011 v 10:26.
  Kildovakaček v něm napsal:

  Škola

  Ja se na AJ celkem tesim pokud tam nebudeme brat hovadiny tk chci mit 1.Unumim ji 2x vic nez minuly rok to jsem mel 2 v 7.Tride ale z AK 1 . Hlavne se do skoly netesim na to, ze tam budu muset byt 6 - 8 hodin 5/7 týdne. :( a hlavne víkendy jsou krátký.Jeste se netesim na obedy, protoze je tam fronta az na schody pokud prijdeme pozde a kdyz tam neni fronta tk je vecinou neco co me nechutna

  Příspěvek z 27. srpna 2011 v 15:51.
  barci v něm napsal:

  škola :)))))):(((((

  do školy se docela těším.25 jen ne na Angličtinu1717