Alíkovina

Víc trapná už být nemůžu

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Škola
Ahoj lidi! Pokud máte dobrý den a nechcete si ho zkazit, tak si radši tento velmi negativní článek nečtěte. Nejlepší by bylo, přečíst si ho, až budete mít hrozný den a připadat si jako ten největší chudák na světě a po přečtení tohohle článku si uvědomíte, že nejste jediní. Dnes jsem se rozhodla napsat článek o mém dni z mého (trochu trapného) života, chcete-li, říkejte tomu článku „deníček“.

(Ilustrační snímek), © MAFRA

Ahoj lidi! Pokud máte dobrý den a nechcete si ho kazit, tak si radši tento velmi negativní článek nečtěte. Nejlepší by bylo, přečíst si ho, až budete mít hrozný den a připadat si jako ten největší chudák na světě a po přečtení tohoto článku si uvědomíte, že nejste jediní. Dnes jsem se rozhodla napsat článek o mém dni z mého (trochu trapného) života, chcete-li říkejte tomu článku „deníček“.

Ráno jsem vstala, moc se mi tedy nechtělo... ale co! Do školy se chodit musí. Oblékla jsem se a šla. První tři hodiny byly v pohodě. Ale o čtvrté hodině jsem to měla hrozné, protože jsem nic nevěděla. Tak jsem se tam rozbrečela! Chápete to?! V šesté třídě a brečím! Připadala jsem si jako ta největší trapná. V páté jsem to dělala pořád (brečela ve škole), ale v šesté? No stejně brečím doma, jenže ve škole! Brečím skoro pořád a z toho vyplývá, že jsem velmi citlivý člověk. Při poslední hodině se mě moje (jediná) nejlepší kamarádka (říkejme jí třeba přezdívkou Ni) na něco zeptala a já jí chtěla odpovědět. Jenže mě načapala učitelka a ztrapnila mě. Takže se mi všichni vysmáli. Ni se mi nesmála, protože je pravá kámoška, ale hodně jsem se ztrapnila.

Takže pokud myslíte, že jste trapn,í nejste sami.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (16)

Příspěvek z 10. listopadu ve 14:09.
Janču v něm napsala:

to není nic hrozného, kdyby jsi viděla mě ve škole tak už si nebudeš připadat trapná

Příspěvek z 8. listopadu ve 14:15.
Lafygirl v něm napsala:

V šestý brečíš? To není nic hrozného, chodím na gympl do sekundy a stalo se mi i něco víc trapnýho... ;-D

Ps. Taky jsem brečela.

Příspěvek z 21. srpna 2018 v 19:08.
lékařský v něm napsal:

Tohle mi nepřijde ani trošku trapný. No a co tak si nic nevěděla a byla jsi kvůli tomu smutná. Trapnosti jsou i větší. Nevím proč by mi to mělo zkazit den.:-)