Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  VIDEO: Bella a Sebastian 2, ještě lepší dobrodružství chlapce a psa

  vydáno  •  Kultura · Filmy · Pohádky
  Tohle pokračování se mimořádně vyvedlo. Velké přátelství pokračuje ještě větším dobrodružstvím. Chlapec Sebastián a jeho velký horský pes Bella, které milují už čtyři generace, se po dvou letech vrací na plátna kin s novým příběhem. V českých kinech je můžete vidět od 28. dubna 2016.

  z filmu Bella a Sebastian 2, © Bontonfilm

  Spolu s nimi se vrací hlavní postavy a tváře, v důležité roli se znovu představí nádherné divoké svahy savojských Alp a přibude i jedno tajemství. Film začíná bláznivě odvážným pokusem sáňkovat bez sněhu a od té chvíle je jedním velkým dobrodružstvím. Film navazuje na slavný román z pera Cécile Aubry, ještě slavnější seriál i úspěšné celovečerní zpracování.

  Děj filmu

  Alíkova soutěž s filmem Bella a Sebastian 2

  Do 15.5.2016 hrajeme v Alíkově soutěži o ceny k filmu Bella a Sebastian 2.

  triko Bella a Sebastian 2
  kšiltovka Bella a Sebastian 2
  ceny do soutěže s filmem Bella a Sebastian 2

  Je září 1945 a všichni obyvatelé horské vesničky v srdci úchvatných savojských Alp oslavují konec války. Sebastián vyrostl a stal se z něj desetiletý chlapec. Společně s divokou psí kamarádkou Bellou netrpělivě čeká, až se vrátí Angelina, která pro něj vždy byla jako druhá matka. Jenže místo ní dorazí do Saint Martin strašlivá zpráva: Letadlo, kterým cestovala, se zřítilo a Angelina se ztratila v hlubokém lese.

  Celá vesnice truchlí. Lépe řečeno, celá vesnice kromě Césara... Sebastiánův ošlehaný dědeček totiž ví o někom, kdo by jemu a Sebastiánovi mohl pomoci Angelinu najít. Chlapec a jeho velký horský pes budou muset překonat řadu patálií a několik těžkých zkoušek a čelit tajemství, které navždy změní Sebastiánův život. Velké dobrodružství Belly a Sebastiána pokračuje.

  Na koho se můžete těšit

  V hlavních rolích Sebastiána, jeho adoptivního dědečka Césara a mladé kamarádky Angeliny se vrací herci Félix Bossuet, Tchéky Karyo a Margaux Chatelier.

  Fotogalerie

  „Sebastián trochu vyrostl a stále má svou vznětlivou a nebojácnou povahu. Pokud jde o jeho dědečka Césara, ten je pevně odhodlaný Sebastiána ochránit. Víc než kdy jindy,“ říká kanadský režisér Christian Duguay (Johanka z Arku, Hon na Šakala, Hitler: Vzestup zla).

  Obdiv režiséra si získal mladičký Félix Bossuet, který už pro první film prošel náročným konkurzem. „Nezapomenu, jak se mi jednoho dne zadíval do očí. Zpříma a bez mrknutí. Félix má pronikavý pohled,“ pokračuje Duguay. „Za celou kariéru jsem nikdy nepotkal tak mladého herce, který dokáže být tolik přesvědčivý.“

  Film Bella a Sebastián 2 podpoří opuštěné psy

  Nový rodinný film Bella a Sebastián 2, který má v českých kinech premiéru 28. dubna, podpoří opuštěné psy. Jednu korunu z každého prodaného lístku totiž věnuje film na pomoc opuštěným a strádajícím psům. Diváci dobrodružného snímku, jehož důležitým hrdinou je fenka Bella, tak přímo pomohou méně šťastným psům, kteří musí vzít zavděk útulkem.

  Koruna z každé vstupenky půjde na konto nadačního fondu Pes v nouzi.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 30. dubna 2016 v 17:32.
  zanulka11 v něm napsala:

  ted jsem prisla z kina. byla jsem na tomhle22

  Příspěvek z 27. dubna 2016 ve 14:06.
  klarimar v něm napsala:

  Reakce na Botanicula:

  Jo, u dvojek to tak bývá.

  Příspěvek z 25. dubna 2016 v 19:26.
  Botanicula v něm napsala:

  spatny

  ja uz jsem na nem byla a osobne mi to prislo hrozny jednicka je o mnoho lepsi