Alíkovina

VIDEO: Croodsovi, nový animák s odvážným humorem

vydáno  •  Volný čas venku · Kultura · Filmy
Croodsovi jsou dobrodružná animovaná komedie od tvůrců filmu Jak vycvičit draka. Do kin přichází 21. března 2013 a to i ve 3D. První pravěká rodina objevuje nový svět a odvážný humor u toho rozhodně nechybí.

Croodsovi, © Twentieth Century Fox, DreamWorks Animation, USA, 2013

Tvůrci filmu

Pod hravým rodinným snímkem Croodsovi je podepsána scenáristická a režisérská dvojice: Chris Sanders a Kirk De Micco, tvůrci úspěšných dobrodružných rodinných animovaných komedií: Jak vycvičit draka a Vesmírní opičáci. Croodsovi vznikly ve studiu DreamWorks Animation.

Z filmu Jak vycvičit draka

Z filmu Jak vycvičit draka

Dobrodružná animovaná komedie vypráví příběh první pravěké rodiny na světě, která se jmenuje Croodsovi. Taťka Grug po svém miluje a chrání svou rodinu. Řídí se heslem pro přežití: „Strach je dobrý, změna špatná“.

Drží se ho až do chvíle, kdy dojde k zničení jejich rodinné jeskyně, kde doposud spokojeně bydleli. Grug je nakonec nucen uznat, že lepší než zde jen přežívat, je začít znovu opravdu žít někde jinde.

A tak Croodsovi podniknou cestu do neznáma, ohromující výlet do krajiny plné nejrůznějších, neuvěřitelných a někdy i pěkně nebezpečných stvoření.

Jejich pohled na svět se díky tomu navždy změní. Croodsovi čeká velká zkouška, ale také největší dobrodružství jejich života.

Fotogalerie

Seznam se s Croodsovými

Taťka Grug má zásadovou a podobně drsně laděnou ženou Uggu. Jejich svéráznými dětmi jsou: nejmladší čtyřletá uličnice Sandy, rebelující puberťačka Iška a devítiletý Thunk.

Ten by si přál být skvělým lovcem jako jeho otec, ale zatím mu toho k naplnění snu dost chybí… Součástí prehistorické rodinky je i babi, Grugova pravěká a trochu divoká tchyně.

Alíkova soutěž

Alík.cz je mediálním partnerem filmu. Do 24.3. proto můžeš hrát s Croodsovými o ceny k filmu. Více v sekci Soutěže.

Croodsovi

Croodsovi

A navíc se ke Croodsům ještě připojí Boy, okouzlující mladík. Ten má na svém kontě některé skvělé objevy - například oheň nebo boty. Boy stává tím, kdo Croodsovým představí nové možnosti a nový svět.

V něm ovšem čekají i další podivuhodní tvorové. Někteří jsou roztomilými mazlíčky a jiní zase nejdou pro ránu nebo pěkný kousanec daleko. Ostatně už jejich jména něco naznačují: Krokoštěně, Myšlon, Bouchač, Pásek, Pštrovce nebo Medvědí sova …

Skvělou zábavu!

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (22)

Příspěvek z 29. srpna 2013 ve 12:01.
1marek v něm napsal:

groodnesovi

ja na tom byl s kamaradkou s tetou a s mamou a ale museli jsme pul hodini čekat než jim šel prout a le film jinak dobri moc jsem se nasmal25

Příspěvek z 27. srpna 2013 v 18:56.
petulka1010 v něm napsala:

hustý

to bylo fakt hustýýýýýýýýý11

Příspěvek z 23. července 2013 v 16:03.
čwm v něm napsala:

Reakce na matisek005:

já jsem na tom byla se školou