Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  VIDEO: Croodsovi, nový animák s odvážným humorem

  vydáno  •  volný čas venku · kultura · filmy
  Croodsovi jsou dobrodružná animovaná komedie od tvůrců filmu Jak vycvičit draka. Do kin přichází 21. března 2013 a to i ve 3D. První pravěká rodina objevuje nový svět a odvážný humor u toho rozhodně nechybí.

  Croodsovi, © Twentieth Century Fox, DreamWorks Animation, USA, 2013

  Tvůrci filmu

  Pod hravým rodinným snímkem Croodsovi je podepsána scenáristická a režisérská dvojice: Chris Sanders a Kirk De Micco, tvůrci úspěšných dobrodružných rodinných animovaných komedií: Jak vycvičit draka a Vesmírní opičáci. Croodsovi vznikly ve studiu DreamWorks Animation.

  Z filmu Jak vycvičit draka

  Z filmu Jak vycvičit draka

  Dobrodružná animovaná komedie vypráví příběh první pravěké rodiny na světě, která se jmenuje Croodsovi. Taťka Grug po svém miluje a chrání svou rodinu. Řídí se heslem pro přežití: „Strach je dobrý, změna špatná“.

  Drží se ho až do chvíle, kdy dojde k zničení jejich rodinné jeskyně, kde doposud spokojeně bydleli. Grug je nakonec nucen uznat, že lepší než zde jen přežívat, je začít znovu opravdu žít někde jinde.

  A tak Croodsovi podniknou cestu do neznáma, ohromující výlet do krajiny plné nejrůznějších, neuvěřitelných a někdy i pěkně nebezpečných stvoření.

  Jejich pohled na svět se díky tomu navždy změní. Croodsovi čeká velká zkouška, ale také největší dobrodružství jejich života.

  Fotogalerie

  Seznam se s Croodsovými

  Taťka Grug má zásadovou a podobně drsně laděnou ženou Uggu. Jejich svéráznými dětmi jsou: nejmladší čtyřletá uličnice Sandy, rebelující puberťačka Iška a devítiletý Thunk.

  Ten by si přál být skvělým lovcem jako jeho otec, ale zatím mu toho k naplnění snu dost chybí… Součástí prehistorické rodinky je i babi, Grugova pravěká a trochu divoká tchyně.

  Alíkova soutěž

  Alík.cz je mediálním partnerem filmu. Do 24.3. proto můžeš hrát s Croodsovými o ceny k filmu. Více v sekci Soutěže.

  Croodsovi

  Croodsovi

  A navíc se ke Croodsům ještě připojí Boy, okouzlující mladík. Ten má na svém kontě některé skvělé objevy - například oheň nebo boty. Boy stává tím, kdo Croodsovým představí nové možnosti a nový svět.

  V něm ovšem čekají i další podivuhodní tvorové. Někteří jsou roztomilými mazlíčky a jiní zase nejdou pro ránu nebo pěkný kousanec daleko. Ostatně už jejich jména něco naznačují: Krokoštěně, Myšlon, Bouchač, Pásek, Pštrovce nebo Medvědí sova …

  Skvělou zábavu!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (22)

  Příspěvek z 29. srpna 2013 ve 12:01.
  1marek v něm napsal:

  groodnesovi

  ja na tom byl s kamaradkou s tetou a s mamou a ale museli jsme pul hodini čekat než jim šel prout a le film jinak dobri moc jsem se nasmal25

  Příspěvek z 27. srpna 2013 v 18:56.
  petulka1010 v něm napsala:

  hustý

  to bylo fakt hustýýýýýýýýý11

  čwm v něm napsala:

  Reakce na matisek005:

  já jsem na tom byla se školou