Alíkovina

VIDEO: Hotel Transylvánie 2 má o půl upíra víc

vydáno  •  Filmy · Mediální partner
Rodinka Draculů se vrací s novou dávkou dobrodružství. Svá oblíbená strašidla z Hotelu Transylvánie 2 můžete vidět v kinech od 24. září ve 2D nebo 3D.

z filmu Hotel Transylvánie 2: Dracula s Dennisem, Helmutem a Frankensteinem, © Falcon

Zdá se, že se Hotelu Transylvánie začíná dařit. Dracula konečně ustoupil ze svých striktních zásad ubytovávat v hotelu pouze příšery a ten se proto otevírá i lidským návštěvníkům. Za zavřenými dveřmi krypty ale Draculu sžírají pochybnosti o tom, zda se jeho napůl lidský a napůl upíří vnuk Dennis vůbec někdy stane upírem.

Fotogalerie

Když tedy Mavis ve společnosti Johnatana vyrazí na návštěvu lidské části příbuzenstva - na které ji ostatně také čeká nejedno překvapení - požádá „děda“ Drac o pomoc své přátele Franka, Murrayho, Waynea a Griffina a společně Dennisovi nachystají „kurz pro strašidla“.

Nemají ale nejmenší tušení, že se k návštěvě své rodiny v hotelu chystá také Dracův rozmrzelý a velmi, velmi, velmi staromódní otec Vlad. Když se tedy Vlad dozví, že jeho pravnuk není čistokrevný upír - a ještě k tomu teď do Hotelu Transylvánie mohou jezdit i lidé - nastane mela, ze které by dost možná i upírovi ztuhla krev v žilách.

InsertSingleVideo
Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!