Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  VIDEO: Já, padouch 2

  vydáno  •  Volný čas venku · Filmy · Pohádky
  Když svět potřebuje hrdinu, pomůže padouch. Pokračování veleúspěšného animáku Já, padouch můžete v českých kinech vidět právě teď.

  Z filmu Já, padouch 2, © Cinemart

  Alíkova soutěž

  Do 20.7.2013 hrajeme o ceny k filmu Já, padouch 2, mimo jiné i o originální antistresové figurky filmových mimoňů.

  Alík.cz je mediálním partnerem filmu Já, padouch 2.

  ceny k filmu Já, padouch 2

  ceny k filmu Já, padouch 2

  Letos v létě bude nejmódnější barvou žlutá. Mimoní žlutá. Roztomile přitroublí pidižvíci se vracejí do kin. V plné polní a v doprovodu svého „taťky“, napraveného superpadoucha Grua, který začal sekat latinu, poté co mu na krku přistály tři osiřelé slečny. Protože animovaná komedie Já, padouch celosvětově vydělala přes půl miliardy dolarů, bylo pokračování jen otázkou času.

  Může být napravený padouch vůbec ještě zábavný? Když vypráví pohádky na dobrou noc? Když se bojí o nevinnost své nejstarší dcery? Když už nechce vůbec nic ukrást? Gru naštěstí neskončí jako obyčejný civil, protože v jeho nitru se stále ukrývají schopnosti, které by leckdo rád využil. Jako například šéf mocné Antipadoušské ligy, Silas Velezadek (To příjmení nekomentujte, nemá to rád).

  Silas sice padouchy všeho druhu hluboce opovrhuje, ale kdo se může do myšlení zlosyna vcítit líp než zlosyn bývalý? A tak vyšle svou nejlepší agentku Lucy Wilde, aby Grua přiměla ke spolupráci. Té se to s pomocí paralyzéru převlečeného za rtěnku podaří a Gru začne na stará kolena páchat dobro. A brzy bude mít plné ruce práce, protože na radaru Antipadoušské ligy se objevil obzvlášť protřelý padouch Eduardo, nevysvětlitelně začali mizet Mimoňové, Margo se zapalují lýtka, Edith je i nadále životu nebezpečná a Agnes se všemožně snaží sehnat taťkovi nějakou mamku. A právě to může být pro Grua ve finále tou největší hrozbou.

  „Jednička byla hodně úspěšná, ale my jsme nechtěli usnout na vavřínech. Uvidíte tedy úplně nového zlosyna, mnohem víc charakterově odlišných Mimoňů, řadu úplně nových postav, ale především silný příběh ústředního čtyřlístku, který vás zase chytne za srdce a rozesměje zároveň,“ říká režisér filmu Já, padouch 2 Chris Renaud.

  Fotogalerie

  Film Já, padouch 2 právě teď můžete vidět v českých kinech.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (15)

  Příspěvek z 2. září 2013 ve 14:36.
  Nefik007 v něm napsala:

  Dobrý

  Ahoj je to úžasný4

  Příspěvek z 13. srpna 2013 v 10:09.
  Trecool v něm napsala:

  Reakce na Trecool:

  nepište mi odpovědi už jsem to zjistila dík

  Příspěvek z 13. srpna 2013 v 10:05.
  Trecool v něm napsala:

  nevíte v jakých kinech??

  ahoj,nevíte v jakých kinech to davaj??? díky moc pište mi do pošty