Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  VIDEO: Jack a obři

  vydáno  •  Volný čas venku · Kultura · Filmy
  Film Jack a obři - na motivy známé pohádky o Jankovi a fazoli - vstupuje do českých kin 4. dubna 2013.

  z filmu Jack a obři, © © 2013 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.

  Soutěž

  Alík, mediální partner filmu, ti přináší ve spolupráci se společností Warnerbros soutěž o vstupenky a atraktivní ceny k filmu Jack a obři. Cool kousky do svého šatníku můžeš získat za správnou odpověď. Více o soutěži v sekci Soutěže.
   

  Ceny ze soutěže k filmu Jack a obři

  Výhry s filmem Jack a obři

  Když mladý farmářský dělník náhodou otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů, vzplane nanovo starodávná válka.

  Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat zpět území, o která v minulosti přišli. Mladý Jack (Nicholas Hoult) se jim v tom snaží zabránit a je tak přinucen vybojovat nejtěžší bitvu svého života. V boji za království, jeho obyvatele a lásku statečné princezny čelí nezadržitelnému přívalu válečníků, o kterých si až dosud myslel, že existují pouze v legendách … a sám tak má příležitost stát se legendou.

  Výpravný akční dobrodružný 3D film "Jack a obři" režíruje uznávaný filmový tvůrce Bryan Singer, hlavní roli si zahrál Nicholas Hoult ("X-Men: První třída"). V dalších rolích se objeví Eleanor Tomlinson jako princezna Isabelle, Stanley Tucci ("Captain America: První Avenger") jako proradný Lord Roderick, Ian McShane ("Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna", seriál společnosti HBO "Deadwood") jako obléhaný král Brahmwell, Bill Nighy ("Harry Potter a Relikvie smrti") jako vůdce obrů generál Fallon a Ewan McGregor ("Star Wars", "Muž ve stínu") jako Elmont, člen palácové gardy.

  Fotogalerie

  Scénář k filmu napsali Darren Lemke, Christopher McQuarrie a Dan Studney, autory předlohy jsou Darren Lemke a David Dobkin. Producenty filmu jsou Neal Moritz, David Dobkin, Bryan Singer, Patrick McCormick a Ori Marmur, výkonnými producenty jsou Thomas Tull, Jon Jashni, Alex Garcia, Toby Emmerich, Richard Brenner, Michael Disco a John Rickard.

  Dalšími členy kreativního tvůrčího týmu jsou dlouhodobí spolupracovníci režiséra Singera – hlavní kameraman Newton Thomas Sigel ("X-Men", "Superman se vrací") a střihač John Ottman ("X2", "Superman se vrací"). Vedoucí výpravy je Gavin Bocquet ("Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů ").

  4. dubna 2013 vstoupí Jack a obři do českých kin.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 28. dubna 2013 v 15:25.
  1eliza v něm napsala:

  video jack a obři

  To bude dost hustej film na to určitě pudu4

  Příspěvek z 17. dubna 2013 v 19:49.
  ponožkomil v něm napsala:

  O.K.

  mně to moc nezajímá ale kluci ze třídy který na na tom byli si to chválej.kdo ví možná to tak zlí nebude16

  Příspěvek z 12. dubna 2013 v 16:14.
  eliotík v něm napsala:

  eh...........

  2divný nějak mě to neláká