Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  VIDEO: Království lesních strážců

  vydáno  •  volný čas venku · kultura · filmy · soutěže
  Nová 3D animovaná dobrodružná komedie tvůrců Doby ledové a Ria se jmenuje Království lesních strážců. Do kin na ni můžete vyrazit od 30.5.2013.

  z filmu Království lesních strážců, © Cinemart

  Alíkova soutěž

  v nové soutěži hrajeme do 27.5.2013 o rodinné vstupenky a ceny k filmu Epic/ Království lesních strážců.

  Alík.cz je mediálním partnerem filmu.

  ceny v soutěži k filmu Království lesních strážců

  ceny v soutěži k filmu Království lesních strážců

  Království lesních strážců ukazuje pod povrchem skrytý svět. 3D animovaná dobrodružná komedie je příběhem věčného boje dobra se silami zla. Dobro ochraňuje přírodu a zlo chce naopak přírodu nemilosrdně zničit.

  Bystrá, statečná a tvrdohlavá dívka, taková je sedmnáctiletá Mary. Prožije dobrodružství, o jakém se jí nezdálo ani v nejdivočejším snu.

  Vrací se domů a snaží se navázat vztah se svým otcem Bombou, který se jí odcizil. Svérázný a roztržitý profesor Bomba je posedlý zkoumáním pozoruhodné civilizace drobných lesních mužíčků žijících v lesích. Mary dochází trpělivost. Poté, co se kouzlem ocitne v tomto podivném lesním společenství, je ovšem nucena svůj pohled přehodnotit.

  Fotogalerie

  Pokud se chce dostat zpátky domů, musí partičce zábavných zelených postaviček pomoci. Boj o záchranu lesa se však promění v boj o celý lidský svět. Díky odvaze, kterou Mary prokáže, získá nejen nazpět svého otce Bombu, ale i nové přátele. Královnu lesa - krásnou, bystrou a silnou Taru, která vždy panuje s úctou a vtipem. Moudrou a praktickou obří housenku Nim Galů, známou svou vášní pro večírky. Komedianty hlemýždě a slimáka Hňupa a Hruba, přičemž Hrub se považuje za největšího lamače dámských srdcí v lese. Ostříleného bojovníka Ronina, šéfa elitní lesní jednotky, muže s ostře řezanou tváří a suchým humorem, ochotného za svou královnu položit i život.

  Království lesních strážců v originálním světě fantazie plným jedinečného  humoru natočil režisér Chris Wedge. Je podepsán i pod dalšími úspěšnými animovanými dobrodružnými komediemi jako Roboti (2005) nebo Doba ledová (2002), za kterou byl nominován na Oscara.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  Příspěvek z 31. srpna 2013 v 18:51.
  Partilka8 v něm napsala:

  no já to mám na dývku a supr čupr

  tak je to super jsou to malí lidi a lítají na kolibřících sem a tam jo nic moc malím se to líbí :D:D prtatum hihi no že mám pravdu??!"!!17171721212122425

  Frankie-stainová v něm napsala:

  hrůůůůůůza

  Byla jsem na tom v kině a strašná nuda. O ničem to nebylo.8

  evičačka v něm napsal:

  Reakce na 1eliza:

  heský