Alíkovina

VIDEO: Nová Popelka, věčně umouněná od popela i nebesky krásná

vydáno  •  Filmy
Nová filmová Popelka sleduje osudy mladé Elky (Lily James), jejíž otec, kupec, se po smrti její matky znovu ožení. Elka má svého tatínka velice ráda, a tak se snaží ke své nové maceše (Cate Blanchett) a jejím dvěma dcerám Anastázii (Holliday Grainger) a Drizele (Sophie McShera) chovat vstřícně. Dělá všechno proto, aby se ve svém novém domově cítily dobře.

z filmu Popelka, © Falcon

Alíkova soutěž

Do 31.3.2015 hrajeme v Alíkově soutěži o ceny k filmu Popelka.

Ceny do soutěže s filmem Popelka, diář
Ceny do soutěže s filmem Popelka, hodinky

Když ale Elčin otec nečekaně zemře, Elka zjistí, že je vydána na milost své nové žárlivé a kruté rodiny. Zanedlouho se z ní stane obyčejná služka, věčně umouněná od popela, které ostatní posměšně říkají Popelka.

Fotogalerie

Navzdory krutostem, kterým je nucena čelit, ale Elka neztrácí naději a je rozhodnuta řídit se posledním přáním své matky, aby vždy byla „odvážná a laskavá“. Nehodlá propadnout zoufalství, ani pohrdat těmi, kteří s ní jednají špatně.

A pak je tu ještě jistý pohledný cizinec, se kterým se setkala v lesích. Elka, která nemá nejmenší tušení, že se ve skutečnosti jedná o prince, a nikoliv o pouhého učedníka ze zámku, má pocit, že konečně potkala spřízněnou duši.

InsertSingleVideo

Záhy nato se zdá, že by se na ni konečně mohlo usmát štěstí. Všechny dívky z širokého okolí jsou totiž sezvány do královského paláce na bál a Elka se těší, že by se tam mohla znovu setkat s okouzlujícím Kitem (Richard Madden). Macecha jí však návštěvu bálu zakáže a zlomyslně jí roztrhá šaty.

Jako ve všech správných pohádkách je však pomoc nablízku a objevuje se kouzelná víla kmotřička (Helena Bonham-Carter), která – proměnou dýně a několika myšek – Popelčin život navždy změní.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 21. března 2015 v 15:36.
AnitkaLešulinka v něm napsala:

Jak jsme se prosadili? Popelku nám UKRADLI! BOJUJI ZA PRÁVA!

7 Jo je hezoučké že udělali tento film 7

ALE UKRADLI JI!
Popelka je naše... Dělají verze s nějakou vílou ale co my oříšky jsou hlavní proč tedy
10 TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU?!!! 10