Alíkoviny

VIDEO: Nový animák Velká šestka

vydáno  v 10:00  •  Filmy
Už tě někdy napadlo sestrojit si vlastního robota? Nový animák od Disney Velká šestka ti možná prozradí jak na to. Roboti a vynálezci v něm mají hlavní roli. Seznam s geniálními bratry Hirem a Tadashim.
z filmu Velká šestka

Autor fotky: Falcon

Hiro je čtrnáctiletý génius, který dokončil školu ve 13 letech, ale své nadání nevyužívá zrovna pro dobro světa. Dny a noci tráví robotickými souboji. A tak jej jeho starší bratr Tadashi vezme na vysokou technickou školu v San Fransokyu.

Hiro je ohromený co se v ní děje. Setká se s profesorem, který vynalezl servomotory s magnetickými ložisky, jež Hiro používá ve svých bojových robotech. Když Hiro z exkurze odchází, má ve všem jasno. Touží jít na vysokou. 

InsertSingleVideo

Hiro musí v rámci přijímacího řízení předložit nějaký svůj vynález. Takže vymyslí telepaticky ovládané malé roboty, zvané mikroboti, kteří jsou schopni vytvářet nejrůznější tvary i nástroje – dokáží cokoliv, na co pomyslíš.

Starší bratr Hira Tadashi je taky nadaný. Sestrojil špičkového robota Baymaxe, který je konstruován tak, aby se dokázal o lidi postarat. Na základě svého programu má jen jednu hlavní starost – pomáhat.

Když město San Fransokyo, ve kterém oba bratři žijí, postihne ničivá událost a Hiro se ocitá v nebezpečí, obrátí se s žádostí o pomoc na Baymaxe a své geniální kamarády: na GoGo Tomago, závislačku na adrenalinových sportech, pořádkumilovného Wasabiho, bláznivou chemičku Honey Lemon a fanouška Freda. Rozhodnutý přijít celé záhadě na kloub Hiro své přátele promění ve skupinku dokonalých hrdinů s názvem Velká šestka.

Nauč se kreslit robota Baymaxe. Použij k tomu jednoduchý návod.
Zvládneš pak hravě nakreslit i Hira. Návod ke kreslení Hira.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (4)

Příspěvek z 5. října 2015 v 16:56.
Jedno-jméno v něm napsala:

HAHAHA

Ha ha ha 111716

Příspěvek z 27. srpna 2015 ve 21:30.
Kamilka2005IVb v něm napsala:

kamilka2005ivb

2222222

Příspěvek z 11. srpna 2015 ve 12:17.
5ppppp v něm napsal:

jak?